AgeSA’da sizin için ‘’İyi ki’’ dedirten yepyeni bir kampanya var!

AgeSA’da sizin için ‘’İyi ki’’ dedirten yepyeni bir kampanya var!

13 Nisan - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında; Akbank şubelerinden Axess veya Wings kredi kartıyla İyi İhtimallerin Sigortası başlatanlar 50 TL ile 200 TL arasında chip-para kazanıyor.

13.04.2022 – 31.05.2022 tarihleri arasında; Akbank şubelerinden Axess veya Wings kredi kartıyla satın alınan İyi İhtimaller Sigortası'nın sigorta ettirenleri, başlattıkları poliçenin;

Kampanya Koşulları
 • Kampanyadan sadece; 13 Nisan 2022- 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Akbank şubelerinden satın alınan ve tanımlı ödeme aracı Axess veya Wings kredi kartı olan, tahsilatı ilgili kredi kartıyla yapılmış poliçelerin ödeyenleri, İİS poliçelerinin 15.07.2022 tarihinde yürürlükte olması durumunda faydalanabilir.
 • Kampanyaya katılımda sigorta başlangıç tarihinin ve ilk prim provizyon veya tahsilat tarihinin 13 Nisan 2022 -31 Mayıs 2022 (bu tarihler dahildir) tarihleri arasında olması gerekmektedir. Provizyonun veya tahsilatın herhangi bir sebeple iptal olması/gerçekleşmemesi durumunda chip-para kazanımı gerçekleşmeyecektir.
 • Kampanya, AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş.’nin kampanya koşullarına uygun İİS ürününün sigorta ettirenlerine yöneliktir.
 • Chip-para hak edişleri için 45 gün bekleme süresi uygulanacak ve kampanya bekleme süresi sonunda 15.07.2022 tarihinde sözleşmelerin aktif, yürürlükte ve sözleşme ödeme araçlarının Akbank Axess – Wings kredi kartları olması koşullarının birlikte gerçekleşmesi halinde chip-para kazanımı gerçekleşecektir.
 • 15.07.2022 tarihinden önce poliçe sonlandırılmış/iptal edilmiş veya poliçede cayma hakkı kullanılmışsa chip-para kazanımı gerçekleşmeyecektir.
 • Kampanyaya katılım için, ilk prim ödemesinin 15.07.2022 tarihine(bu tarih dahildir) kadar AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. hesaplarına intikal etmesi gerekmektedir. Tahsilatın/provizyonun 15.07.2022 tarihinden önce iptal veya iade olması halinde kampanyadan faydalanılamaz.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için ödemelerin Akbank bireysel kredi kartıyla yapılması gerekmektedir, ticari kredi kartları ile ödeme yapan sigorta ettirenler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Akbank tarafından kredi kartlarına yatırılacak olan chip-para, poliçe başına hesaplanacaktır. Her poliçenin ödenen ilk primi için kampanyadan sadece bir defa yararlanılabilir.
 • Chip-para yüklemeleri, prim ödemesi için İyi İhtimaller Sigortası poliçesine tanımlı Akbank Axess veya Wings Kredi Kartına yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan chip-paraların ilgili kredi kartlarına yatırılması için ön görülen tarih aralığı 08.08.2022 – 31.08.2022 ‘dir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan chip-paraların kullanımı için süre kısıtlaması bulunmamaktadır.
SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AGESA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı