Bi'Dolu Hakkında

Bi'Dolu Hakkında

AgeSA Bi’Dolu ile Ödüllendir Kendini

AgeSA, sunduğu birikim ve koruma ürünleriyle müşterilerinin yarınlarını ve sevdiklerini güvence altına alırken, onların hayatlarının her anında olabilmek ve bugünlerini de güzelleştirmek amacıyla Bi’dolu ayrıcalıklı online alışveriş sitesi ile avantajlarla dolu güvenli alışveriş deneyiminin kapılarını açıyor.

AgeSA müşterilerine özel ayrıcalıklı mağaza Bi’Dolu’da, sizin için seçtiğimiz yüzlerce ürün ve deneyim ile kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirin. AgeSA Bi’Dolu’da en seçkin markalara ait elektronik, beyaz eşya, kozmetik, spor, aksesuar ve ev tekstili gibi birçok kategoriden ürünün yanı sıra seyahat, etkinlik ve aktivite gibi farklı deneyim paketlerine de avantajlı fiyatlarla güvenli ve hızlı bir şekilde sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Kimler Faydalanabilir?

Bi’dolu’dan sadece AgeSA’da en az bir adet gerekli koşulları taşıyan aktif ürünü bulunan AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. (“AgeSA”) müşterileri faydalanabilir. Müşteriler, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların Sanal Mağaza ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir.

Bi’dolu online alışveriş sitesinden bireysel emeklilik sözleşmesi için sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren iki (2) ay geçmesi, otomatik katılım sözleşmesi için ise katkı payı intikali bilgilendirmesini müteakip iki (2) aylık cayma süresinin geçmiş olması gerekmektedir. Hayat veya ferdi kaza sigortası ürünü bulunan müşteriler için ise poliçelerinin aktif statüde bulunması yeterlidir.

Bi’dolu ayrıcalıklı online alışveriş sitesi için www.bidolu.avantaj.sanalmagaza.com adresimizi ziyaret edebilir, AgeSA Bi’Tıkla Bireysel & AgeSA Mobil kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

AgeSA Bi’Dolu Dünyasını Keşfetmek için

Programa sadece AgeSA’da en az bir adet gerekli koşulları taşıyan aktif ürünü bulunan AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. (“AgeSA”) müşterileri katılabilir. Müşteriler, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların Sanal Mağaza ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir. AgeSA hiçbir sebep göstermeksizin Programı iptal etme, durdurma, uzatma, koşulları değiştirme veya tamamen kaldırma hakkına her zaman sahiptir. AgeSA’nın bu hakkını kullanımı herhangi bir sorumluluk, yükümlülük doğurmamakla birlikte hiçbir hak, alacak, iddia veya talebe konu olmayacaktır.

Bi’dolu online alışveriş sitesinden bireysel emeklilik sözleşmesi için sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren iki (2) ay geçmesi, otomatik katılım sözleşmesi için ise katkı payı intikali bilgilendirmesini müteakip iki (2) aylık cayma süresinin geçmiş olması gerekmektedir. Hayat veya ferdi kaza sigortası ürünü bulunan müşteriler için ise poliçelerinin aktif statüde bulunması yeterlidir. Bi’dolu ile ilgili ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.agesa.com.tr'den ulaşılabilir. Bi’dolu ayrıcalıklı online alışveriş sitesi için www.bidolu.avantaj.sanalmagaza.com adresimizi ziyaret edebilir, AgeSA Bi’Tıkla Bireysel & AgeSA Mobil kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Bi’dolu kataloğu Sanal Mağaza tarafından (http://www.sanalmagazakurumsal.com) yönetilmekte ve hizmet müşterilere Sanal Mağaza tarafından verilmektedir, AgeSA’nın hiçbir sorumluluğu ve yükümlülüğü bulunmamaktadır.

SOSYAL MEDYADA BİZ