İyi İhtimallerin Sigortası Başvuru Formu

İyi İhtimallerin Sigortası Başvuru Formu

Çocuğunuza kesintisiz eğitim imkanı sunarken, eğitim, danışmanlık ve sosyal aktivite gibi ek faydalardan da yararlanarak güzel yarınlara adım atmalarını sağlayabilirsiniz.

Risk Gerçekleşmezse Primler USD olarak İade!*

Sigorta süresi boyunca ödediğiniz toplam prim tutarı, poliçe süresi sonunda risk gerçekleşmemiş ise tarafınıza geri ödenir. Böylelikle ödediğiniz primleri geri alarak çocuğunuzun eğitimine ek yatırım ve katkı sağlayabilirsiniz. Riskin gerçekleşmesi durumunda ise, sigorta kapsamındaki tazminatınız ile çocuğunuz eğitimine devam edebilir.

İndirim ve Avantajlar**
  • Çocuk Sağlığı Danışmalığı: Ebeveynler, çocuk sağlığı ile ilgili merak ettikleri konularda, telefonda doktor danışmanlık hizmetinden yararlanabilirler.***
  • Pedagog / Psikolog Danışmanlığı: Anlaşmalı Pedagog ve Psikologlarda tanışma seansı ücretsiz olarak sağlanır. Seanslara devam edilmek istenmesi durumunda %30 a varan indirim avantajı.
  • Eğitim Koçluğu: Telefonda verilen eğitim koçluğu kapsamında, müşterinin bütçesi dahilinde çocuğunu gönderebileceği özel okul alternatifleri konusunda detaylı bilgilendirme.
  • Kariyer Koçluğu: 7-12. sınıf, üniversite sınavına hazırlanan mezun öğrenciler ve üniversite için kariyer koçluğu tanışma seansı ücretsiz, diğer seanslar %15 indirimli.
  • İndirimli Sosyal Aktivite, Yurt Dışı Eğitim: Sanat, spor, yaz-kış okulları, atölyeler vb. %30'a varan indirim.
  • İndirimli Etüd Merkezleri, Dil Kursları, Kırtasiye, Yayınevi, Yaz-Kış kampları : Anlaşmalı kurumlarda %30'a varan indirim

Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın.

AgeSA ürün ve hizmetleri hakkında her türlü elektronik iletisim kanalından (e-posta, telefon, sms.. vb) tanıtım, bilgilendirme, kampanya, bülten ve duyuruları almayı kabul ediyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.

Başarılı Form başarıyla gönderildi.
Başarılı Form gönderilirken hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

*Belirtilen geri ödeme ve prim iadesi, "yaşam teminatı tazminatı tazminat ödemesi"dir.

**AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. sağladığı "İndirim ve Avantajlar"ın kapsamını değiştirme veya tümüyle sonlandırma hakkına sahiptir. "İndirim ve Avantaj"lar kapsamının değiştirilmesi veya tümüyle sonlandırılması durumunda, AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır.

***Çocuk Sağlığı Danışmalığı hizmeti kapsamında ilaç önerilmez, reçete düzenlenmez, varsa mevcut ilaç veya reçeteler ile ilgili yorum yapılmaz. Verilen danışmanlık hizmeti muayene, teşhis ve tedavi mahiyetinde olmamakta, yalnızca fikir edinilmesi ve müşteriyi doğru yönlendirme amaçlı bilgilendirme hizmeti şeklindedir. Danışmanlık hizmeti tıbbi konsültasyon yerine geçmez. Tıbbi aciliyet durumunda danışma hizmeti acil durumla ilgili öğütlerin verilmesinden ve acil tıbbi servislere doğru yönlendirmeden ibaret olacaktır.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AgeSA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı