İyi İhtimallerin Sigortası İletişim Formu

İyi İhtimallerin Sigortası İletişim Formu

Hem Güvenceniz Olsun Hem de Primleriniz Geri Dönsün...

İyi İhtimallerin Sigortası ile poliçenizin süresi dolduğunda risk gerçekleşmemiş ise, ödediğiniz primlerin tamamını* USD üzerinden geri alırsınız. Sigorta süreniz dolmadan, risk gerçekleşirse de ailenizin geleceğini güvence altına almış olursunuz. Üstelik, ödediğiniz primlerin tamamını belirtilen oranda gelir vergisi matrahınızdan da düşebilirsiniz**. Tüm bu avantajlara ek olarak, çocuğunuzun eğitimi ve gelişimi için ücretsiz ve indirimli hizmetleri içeren Çocuk Paketi'ne de ücretsiz sahip olabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın.

AvivaSA ürün ve hizmetleri hakkında her türlü elektronik iletisim kanalından (e-posta, telefon, sms.. vb) tanıtım, bilgilendirme, kampanya, bülten ve duyuruları almayı kabul ediyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.


Teşekkürler. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Başarılı Form gönderilirken hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

* Prim ödemesi, fiili ödeme tarihindeki T.C Merkez Bankası efektif alış kuru karşılığı hesaplanarak Türk Lirası şeklinde ödenecektir.Belirtilen geri ödeme ve prim iadesi, "yaşam teminatı tazminat ödemesi"dir.

** Hayat Sigortası poliçeleri için ödenen primlerin tamamı, aylık brüt ücretin %15'ini ve brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi indiriminde kullanabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AgeSA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı