Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

Marriott Asia İstanbul

Palestra Fitness&Spa Gold Üyeliklere %20 İndirim + 2 Ay ücretsiz üyelik ve Spa Terapilerine %25 indirim

AVIVASA Keyifli Emekliliker Dünyası üyelerine özel 01 Mart - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Istanbul Marriott Otel Asia 'da yer alan Palestra Fitness&SPA'da Gold üyeliklerde % 5indirim + 2 ay ücretsiz üyelik ve tüm SPA terapilerinde %20 indirim sağlanacaktır. Kampanya diğer indirim kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya katılımı için, iletilen sms veya e-mail'de yer alan kampanya kodu hizmetin satın alınması anında ibraz edilmelidir. Kampanya kodu birden fazla kez kullanılabilir. Ayrıntılı bilgi için 02165700050 arayabilirsiniz.

Kampanya Kodu: PAL

Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Keyifli Emekliler Dünyası üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir. AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına her zaman sahiptir ve bundan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sunulan avantajların kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sisteminden emeklilik hakkı kazanmış ve AvivaSA nezdinde emeklilik gelir planı sahibi olma şartları aranmaktadır.AvivaSA Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AgeSA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı