Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

AkSigorta

Konut ve kasko sigortalarında %10 indirim

AVIVASA Keyifli Emeklilikler Dünyası üyelerine özel 01 Temmuz 2017 – 01 Haziran 2018 tarihleri arasında Aksigorta tarafından konut ve kasko sigortalarında %10 oranında indirim sağlanacaktır. İndirimden faydalanmak için Aksigorta satış kanallarına (Aksigorta anlaşmalı acenteler ve Akbank şubeleri) başvurarak "AVIVASA Müşteri indirim kodu ve/veya TCKN" bilgilerinin ve indirim kodunun sisteme tanımlatılması gerekmektedir. Almış olduğunuz sigorta teklifi üzerinde "Avivasa Müşterileri Özel İndirimi Uygulanmıştır" ibaresinin yer almasına dikkat ediniz. İndirimli fiyatlar sadece teklif aşamasında müşteri numaranıza tanımlanmış olan indirim koduna istinaden sağlanabilmektedir. Poliçeler üzerinden sonradan indirim kodu tanımı yapılamamaktadır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Aksigorta ve AVIVASA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Keyifli Emekliler Dünyası üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir. AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına her zaman sahiptir ve bundan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sunulan avantajların kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sisteminden emeklilik hakkı kazanmış ve AvivaSA nezdinde emeklilik gelir planı sahibi olma şartları aranmaktadır.AvivaSA Keyifli Emekliler Dünyası'nın sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AgeSA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı