Çalışanlar İçin

Otomatik Katılım; siz geleceğiniz için çalışırken, tasarruf ederek birikim yapmanızı ve sisteme özel ek Devlet Katkılarından faydalanmanızı sağlıyor

Otomatik Katılımın Avantajları

OTOMATİK KATILIMIN AVANTAJLARI
%30 Devlet Katkısı
Ödediğiniz katkı payının %30'u oranında devlet katkısı elde edin. Üstelik katkı payınızı artırarak daha fazla devlet katkısı elde edebilirsiniz.
1.000 TL Başlangıç Devlet Katkısı
2 aylık cayma süresinin sonunda sistemde kalın; bir defaya mahsus 1.000 TL başlangıç devlet katkısı alın.
Emeklilikte Maaşa Ek %5 Katkı
Birikiminizi en az 10 senelik yıllık gelir sigortası olarak almayı tercih edin; birikiminizin %5'i kadar ilave devlet katkısı alın.
Düzenli Tasarruf Yapma Fırsatı
Katkı payı tutarınız kredi kartınızdan ya da banka hesabınızdan düzenli olarak tahsil edilsin; tasarruf ve emekliliğiniz için belirli bir disiplin içinde birikim yapın.
Değerlenen Birikimler
Otomatik Katılım sözleşmeniz kapsamında yaptığınız birikimler, emeklilik yatırım fonlarında profesyonel fon yöneticileri tarafından yönetilsin.
Rahat Emeklilik Dönemi
Yapacağınız birikimlerle emeklilik döneminiz için ek gelir imkânı elde edin; emeklilik döneminde çalışmanıza gerek kalmadan yaşam standartlarınızı koruyun.
Güvenli ve Şeffaf Sistem
Tüm unsurları denetim altında olan Bireysel Emeklilik şirketleri sayesinde, bireysel emeklilik birikimleriniz emeklilik şirketinde değil, Takasbank nezdinde tutulsun.
Uygulama kapsamında AgeSA Bireysel Emeklilik Planları hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, size ulaşalım!
Form için tıklayın

AgeSA Otomatik Katılım hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiye Sıkça Sorulan Sorular sayfamızdan ulaşabilirsiniz.