AgeSA ile Emekliliğinizde “İyi Ki” Deyin

AgeSA ile Emekliliğinizde “İyi Ki” Deyin

AgeSA ile birikimlerinizi hayallerinize çevirin.

AgeSA Bireysel Emeklilik Sistemi’ndeki herkese uygun fon danışmanlığı seçenekleriyle; çok sayıdaki BES fonu içinden size en uygun olanları kendiniz seçebilir, fon dağılımı önerileri alabilir ya da dilerseniz fonlarınızın yönetimini tamamen bize bırakabilirsiniz.

Emekliliğinize iyi ki’ler katmak için siz de hemen AgeSA Bireysel Emeklilik başvurusu yapabilir; ödediğiniz katkı payına ek %25 oranında devlet katkısıyla biriktirmeye bugünden başlayabilirsiniz.

Siz de AgeSA’lı olun, emekliliğinizde “keşke” yerine “iyi ki” deyin!

Detaylı bilgi ve teklif alabilmek için

Formu Eksiksiz Doldurun, Size Ulaşalım

Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın.

AgeSA ürün ve hizmetleri hakkında her türlü elektronik iletisim kanalından (e-posta, telefon, sms.. vb) tanıtım, bilgilendirme, kampanya, bülten ve duyuruları almayı kabul ediyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.

Başarılı Form başarıyla gönderildi.
Başarılı Form gönderilirken hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bireysel Emeklilik Başvuru Şartları

Bireysel emeklilik başvuru şartlarını karşılamak için 18 yaşını tamamlamış bir T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir. Bireysel Emeklilik Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak doldurduğunuzda en kısa sürede size ulaşacak ve detaylı bilgi vereceğiz.

Size özel BES teklifimizi ilettiğimizde siz de AgeSA avantajlarını ilk andan itibaren fark edebilir ve bireysel emeklilik başvuru adımlarını izleyerek sisteme kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistemin kendisi kadar kolay olan bireysel emeklilik başvuru şartları, tasarruf yapmaya başlamaya karar verenlere yardımcı olur nitelikte oldukça anlaşılır şekilde düzenlenmiştir ve tüm katılımcılarımız kısa sürede AgeSA güvencesi ve kolaylığıyla birikimlerini değerlendirmeye başlar. Bireysel Emeklilik Başvuru Formu’nda yer alan iletişim bilgileriniz aracılığıyla sizinle iletişime geçtiğimizde aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.


SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AGESA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı