Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) Başvurusu

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) Başvurusu

AgeSA BES ile düzenli birikimleriniz fon getirileri ve %30 devlet katkısı ile büyüsün.

Emeklilik döneminizde “iyi ki” demek için AgeSA Bireysel Emeklilik başvurusu yaparak ödediğiniz katkı payının %30’u oranında ek devlet katkısıyla biriktirmeye hemen başlayabilirsiniz.

Bireysel Emeklilik Sistemi’nde birikimleriniz Hisse Senedi, Altın ve Eurobond gibi çok çeşitli yatırım fonlarında değerlendirilir ve uzun vadede enflasyonun üzerinde getiri elde edersiniz. AgeSA’nın herkese uygun fon danışmanlığı seçenekleriyle, birikimlerinizi yönetmek de çok kolay. Fonlarınızı tercihinize göre kendiniz yönetebilir, bizden fon dağılımı tavsiyesi alabilir ya da fonlarınızın yönetimini tamamen bize bırakabilirsiniz.

AgeSA Bireysel Emeklilik Planlarını kendiniz veya 18 yaş altındaki çocuklarınız adına başlatabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve teklif alabilmek için formu doldurun, birikim güvence danışmanlarımız sizi arasın.

AgeSA ürün ve hizmetleri hakkında her türlü elektronik iletisim kanalından (e-posta, telefon, sms.. vb) tanıtım, bilgilendirme, kampanya, bülten ve duyuruları almayı kabul ediyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.

Başarılı Form başarıyla gönderildi.
Başarılı Form gönderilirken hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bireysel Emeklilik Başvuru Şartları

Bireysel emeklilik başvuru şartlarını karşılamak için 18 yaşını tamamlamış bir T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir. Bireysel Emeklilik Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak doldurduğunuzda en kısa sürede size ulaşacak ve detaylı bilgi vereceğiz.

Size özel BES teklifimizi ilettiğimizde siz de AgeSA avantajlarını ilk andan itibaren fark edebilir ve bireysel emeklilik başvuru adımlarını izleyerek sisteme kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistemin kendisi kadar kolay olan bireysel emeklilik başvuru şartları, tasarruf yapmaya başlamaya karar verenlere yardımcı olur nitelikte oldukça anlaşılır şekilde düzenlenmiştir ve tüm katılımcılarımız kısa sürede AgeSA güvencesi ve kolaylığıyla birikimlerini değerlendirmeye başlar. Bireysel Emeklilik Başvuru Formu’nda yer alan iletişim bilgileriniz aracılığıyla sizinle iletişime geçtiğimizde aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

Hesaplama Aracı


SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı