Büyüyünce Ne Olacaksın?

Büyüyünce Ne Olacaksın?

İyi ki büyüyünce yapılacak çok şey var. Agesa, “keşke”ler yerine “iyi ki”ler çoğalsın diye var.

AgeSA Bireysel Emeklilik Sistemi’ndeki herkese uygun fon danışmanlığı seçenekleriyle; çok sayıdaki BES fonu içinden size en uygun olanları kendiniz seçebilir, fon dağılımı önerileri alabilir ya da dilerseniz fonlarınızın yönetimini tamamen bize bırakabilirsiniz.

Emekliliğinize iyi ki’ler katmak için siz de hemen AgeSA Bireysel Emeklilik başvurusu yapabilir; ödediğiniz katkı payına ek %30 oranında devlet katkısıyla biriktirmeye bugünden başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve teklif alabilmek için formu doldurun, birikim güvence danışmanlarımız sizi arasın.

AgeSA ürün ve hizmetleri hakkında her türlü elektronik iletisim kanalından (e-posta, telefon, sms.. vb) tanıtım, bilgilendirme, kampanya, bülten ve duyuruları almayı kabul ediyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.

Başarılı Form başarıyla gönderildi.
Başarılı Form gönderilirken hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bireysel Emeklilik Başvuru Şartları

Bireysel emeklilik başvuru şartlarını karşılamak için 18 yaşını tamamlamış bir T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir. Bireysel Emeklilik Başvuru Formu’nu eksiksiz olarak doldurduğunuzda en kısa sürede size ulaşacak ve detaylı bilgi vereceğiz.

Size özel BES teklifimizi ilettiğimizde siz de AgeSA avantajlarını ilk andan itibaren fark edebilir ve bireysel emeklilik başvuru adımlarını izleyerek sisteme kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistemin kendisi kadar kolay olan bireysel emeklilik başvuru şartları, tasarruf yapmaya başlamaya karar verenlere yardımcı olur nitelikte oldukça anlaşılır şekilde düzenlenmiştir ve tüm katılımcılarımız kısa sürede AgeSA güvencesi ve kolaylığıyla birikimlerini değerlendirmeye başlar. Bireysel Emeklilik Başvuru Formu’nda yer alan iletişim bilgileriniz aracılığıyla sizinle iletişime geçtiğimizde aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

Hesaplama Aracı


SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı
Yukarı