Grup Ferdi Kaza Sigortası

Grup Ferdi Kaza Sigortası

Grup Ferdi Kaza Sigortası, şirketinizin çalışanlarını, çalıştıkları dönemde kaza sonucu oluşabilecek risklere karşı güvence altına alan bir sigortadır. Grup Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu oluşacak tıbbi bakım giderleri de teminat altına alınır.

Grup Ferdi Kaza Sigortası sayesinde çalışanlarınız kaza durumunda bir de tedavi masraflarını düşünmemiş olur. Vefat ve maluliyet durumlarında ise çalışanlarınız ya da yakınları, zor günlerde kendilerine verilecek tazminatlarla yaşam standartlarını korumuş olur.

Grup Ferdi Kaza Sigortası Kapsamında Sunulan Teminatlar
Kaza Sonucu Vefat Teminatı
Sigortalının kaza nedeniyle vefat etmesi halinde sağlanan ferdi kaza sigortası teminatıdır.

Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı
Sigortalının poliçe süresi içerisinde ve poliçede belirlenen şartlar dâhilinde, herhangi bir kaza sonucu sürekli tam malul kalması halinde sigortalıya ödenen sigorta bedelindeki tazminattır. Sürekli kısmi maluliyet halinde ise ödenecek tazminat, sigorta bedeli ile maluliyet oranı çarpılarak hesaplanır.

Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı
Herhangi bir kaza sonucu oluşabilecek tıbbi bakım giderlerini karşılamak için düzenlenmiş teminattır. Kaza Tedavi Giderleri Teminatı, hastane içi ve hastane dışı makul ve olağan tüm giderleri, teminat limitleri dâhilinde ve fatura karşılığı olarak temin eder.

AgeSA Grup Ferdi Kaza Sigortası hakkında detaylı bilgi almak için kurumsal müşterilerimize özel 0850 502 72 72 numaralı Kurumsal Hizmet Merkezimizi arayabilir; çağrı merkezinden farklı olarak operasyon ve danışmanlık hizmeti de almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı