İyi ki Dünyası

İyi ki Dünyası

Ayrıcalıklar “İyi ki Dünyası”nda Buluşuyor

Yalnızca AgeSA müşterilerinin yararlanabileceği İyi ki Dünyası’nda havalimanı transferinden, görüntülü doktora, ücretsiz araç bakımdan, yurtdışı eğitim danışmanlığına, kültür ve sanat etkinliklerinden, sağlıklı yaşam ve hizmetlerine kadar birçok ayrıcalık, sürpriz hediye ve fırsatlar sizi bekliyor.

Siz birikimlerinizi değerlendirirken AgeSA olarak hayatınızın her alanında “iyi ki” diyebilmeniz için varız.

Kimler Faydalanabilir?

İyi Ki Dünyası’ndan şimdilik yalnızca en az 1.500.000 TL birikim veya aylık 20.000 TL prim/katkı payı ödemesine sahip AgeSA müşterileri yararlanabilmektedir.

İyi ki Dünyası’nı keşfetmek ve yararlanmaya başlamak için

AgeSA İyi ki Dünyası Platform’unu (“Platform”) AgeSA’nın katılma için uygun bulduğu gerekli koşulları taşıyan AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. (“AgeSA”) müşterileri kullanabilir; Platformdan yararlabilmek için en az bir adet aktif BES sözleşmesi olup sözleşmenin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren iki (2) ay geçmiş, otomatik katılım sözleşmesi için ise katkı payı intikali bilgilendirmesini müteakip iki (2) aylık cayma süresinin geçmiş olması gerekmektedir. Bununla birlikte minimum birikimi 1.500.000 TL veya en az 20.000 TL ve üzeri aylık Katkı Payı tutarı ödemesi gerekmektedir.

Katılımcılar, yalnızca kendi adlarına olan sözleşme/poliçelerinin kriterleri sağlaması durumunda İyi ki Dünyası'ndan yararlanabilir. Kriter tutarları AgeSA’nın alabileceği karar doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Müşteriler, Platform sağlayıcısı Net Risk Yönetimi ve Destek Hizmetleri A.Ş.(“NetRisk”) üzerinden ve Platform’da yer alan kampanya veya avantaj sağlayan kurumların ile işbirlikleri devam ettiği ve gerekli koşulları sağladıkları sürece faydalanabilir. AgeSA hiçbir sebep göstermeksizin Platform’u iptal etme, durdurma, uzatma, koşulları değiştirme veya tamamen kaldırma veya Platform sağlayıcısını değiştirme hakkına her zaman sahiptir. AgeSA’nın bu hakkını kullanımı herhangi bir sorumluluk, yükümlülük doğurmamakla birlikte herhangi bir taraf için hiçbir hak, alacak, iddia veya talebe konu olmayacaktır.

İyi ki Dünyası ile ilgili ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.agesa.com.tr'den ulaşılabilir. İyi Ki Dünyası online platformu için iyikidunyasi.agesa.com.tr/ adresini ziyaret edebilir, AgeSA Bi’Tıkla Bireysel & AgeSA Mobil kullanıcı adı ve şifreniz ile Platform’a giriş yapabilirsiniz. AgeSA İyi ki Dünyası, Net Risk Yönetimi ve Destek Hizmetleri A.Ş. tarafından (Home) yönetilmekte ve Platform’daki hizmetler Net Risk Yönetimi ve Destek Hizmetleri A.Ş tarafından verilmektedir olup AgeSA’nın söz konusu hizmetlerin sunulması ve içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluğu ve yükümlülüğü bulunmamaktadır.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı
Yukarı