Her İhtimalin Sigortası

Her İhtimalin Sigortası

Bugün hayatta her türlü ihtimal var.
Sizin için her ihtimali düşünen de bir sigorta var.
AgeSA Her İhtimalin Sigortası iyi günde kötü günde ailenizin ve sizin yanınızda.
Üstelik poliçe süresi sonunda Düzenli Ödeme Prim İadesi avantajıyla!


AgeSA Her İhtimalin Sigortası vefat, yaşam ve maluliyet teminatları ile size ve sevdiklerinize finansal güvence sağlayan bir hayat sigortasıdır. AgeSA Her İhtimalin Sigortası ile esnek ödeme koşulları, süre ve teminat seçeneklerine sahip olurken poliçe süre sonunda herhangi bir risk gerçekleşmemişse “düzenli ödeme prim iadesi” de alabilirsiniz.

Neden AgeSA Her İhtimalin Sigortası?

Orta vadeli koruma ihtiyaçlarınızı giderirken, poliçe kapsamında sağlanan esneklilerle poliçe süre sonunda risk gerçekleşmezse Yaşam Teminatı’na, primlerinizi eksiksiz öderseniz de ek olarak Düzenli Ödeme Prim İadesi’ne hak kazanmış olursunuz. Poliçe süresi içerisinde risk gerçekleşmesi durumunda ise kapsamındaki vefat ve opsiyonel maluliyet teminatları ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alırsınız.

Kimler yararlanabilir?

Sadece vefat teminatının tercih edilmesi durumunda giriş yaşı 18-64, opsiyonel maluliyet teminatı seçilmesi durumunda ise 18-59 yaş arasındadır. Yaş ve sigorta süresinin toplamı vefat teminatı için 70’i, maluliyet teminatı için 65’i geçemez.

Poliçe süresi ne kadardır?

Poliçe süresi sabit, 6 yıl veya 12 yıl olabilir.

Kapsanan teminatlar nelerdir?

-Vefat Teminatı
-Maluliyet Teminatı*
-Yaşam Teminatı **

(*): Opsiyonel olarak sunulmakta olup, kaza veya hastalık sonucu oluşacak tam veya daimi maluliyeti kapsamaktadır. Vefat teminat tutarına eşittir.
(**): Poliçe süre sonunda sigortalının hayatta kalması durumunda ödenen primlerin %60'ı kadardır.

Düzenli Ödeme Prim İadesi nedir?

Poliçe süre sonunda tüm primlerin eksiksiz ödenmesi durumunda, hak edilen prim iadesi olup ödenen primlerin 6 yıllık poliçeler için %25’i, 12 yıllık poliçeler için %40’ı kadardır.

Para birimi nedir?

Sigorta para birimi USD’dir.

Prim tutarı ne kadardır?

Prim tutarınızı aylık en az 30 USD olmak üzere beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilirsiniz.

Poliçem başladıktan sonra primimi değiştirebilir miyim?

Poliçeniz süresince, poliçe kapsamındaki limitler çerçevesinde priminizi bir defa azaltıp, bir defa poliçe başlangıcındaki seviyeye geri artırabilirsiniz.

Prim ödemelerine ara verebilir miyim?

Poliçenizde ilk yılı tamamlamış ve bir yıllık priminizin tamamını ödemiş olmanız koşuluyla, prim ödemelerinize ara verebilir; poliçe özel şartlarına bağlı olarak primlerinizi tek seferde ödeyerek veya ara verdiğiniz süreyi poliçe süresi sonuna ekleyerek, poliçenizi yeniden aktif hale getirebilirsiniz.

Borç alabilir miyim?

Poliçenizde ilk yılı tamamlamış ve bir yıllık priminizin tamamını ödemiş olmanız koşuluyla, poliçe kapsamındaki limitler çerçevesinde primlerinizden borç alabilirsiniz. Borç alma koşullarına dair detaylar poliçe özel şartlarında yer almaktadır.

Erken ayrılma durumunda kesinti uygulanıyor mu?

Poliçeden erken ayrılmanız durumunda, poliçe değeri üzerinden ilk yıl %100, 2.yıl %75, 3.yıl %50 ve kalan yıllarda ise poliçe süresi sonuna kadar %25 olarak erken ayrılma kesintisi uygulanmaktadır.

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Ödediğiniz primlerin tamamını aylık brüt ücretin %15’ini ve brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi indiriminde kullanabilirsiniz. Hayat Sigortası’nda vergi avantajıyla ilgili detaylı bilgi için Hayat Sigortası’nda Vergi Avantajı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve teklif alabilmek için formu doldurun, Birikim Güvence Danışmanımız sizi arasın.

AgeSA ürün ve hizmetleri hakkında her türlü elektronik iletisim kanalından (e-posta, telefon, sms.. vb) tanıtım, bilgilendirme, kampanya, bülten ve duyuruları almayı kabul ediyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.

Başarılı Form başarıyla gönderildi.
Başarılı Form gönderilirken hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı Teklif Al