X BES ve Hayat Sigortası İşlemleriniz
AgeSA Mobil'de
İndir İndir

FonPro

FonPro ile BES birikimlerinize Kolayca Yön Verin!
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) arrows-acc

FonPro Nedir?

Sizlere “keşke” yerine “iyi ki” dedirtecek yepyeni bir hizmet sunmaya başlıyoruz.

Fon yönetimiyle ilgili farklı ihtiyaç veya taleplere sahip olabilirsiniz. Fon seçimi konusunda sadece tavsiye almak istiyor veya fon yönetimini tamamen uzmanlara bırakmak istiyorsanız, AgeSA tüm bu ihtiyaçlarınızda yanınızda. Sektörde bir ilke imza atıyor ve fon çözümlerimizi FonPro’da birleştiriyoruz. Finansal piyasalar ve fonlar hakkında bilgi sahibi olun ya da olmayın, 3 farklı fon danışmanlığından birini seçerek kolayca birikim yapabilirsiniz.

AkPortföy işbirliğiyle sunduğumuz, tüm danışmanlık hizmetlerini tek bir çatı altında birleştirdiğimiz FonPro’nun, sizlerin birikim yolculuğuna büyük ölçüde katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Geleceğe giden yolu, sizlere “İyi ki” dedirtecek adımlarla aydınlatmak için çalışıyoruz.

FonPro Seçeneklerimiz

Yatırımcı Profil Testi

1. BES fonları ve yatırım araçları konusunda hangisi sizi en iyi tanımlar?Bireysel Emeklilik Sistemi

Bireysel emeklilik sistemi ile geleceğinizde başınıza gelebilecek olumsuzlukların sonuçlarından koruyarak hem bugününüzü hem de emekliğinizi mutlu ve huzurlu geçirmenizi sağlamak tek amacımız.

Detaylı Gör

Agesa Mobil

FonPro Agesa Mobil’de! Size uygun fon danışmanlığı seçeneğini AgeSA Mobil’den seçebilir, birikimlerinizi görüntüleyip işlem yapabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AGESA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı