18 Yaş Altı BES

18 Yaş Altı BES

18 Yaş Altı Çocuklarınız BES ile Güvence Altında! AgeSA Bireysel Emeklilik Planları ile artık yalnızca kendinizin değil, 18 yaş altındaki çocuklarınızın da geleceğini garanti altına alabilirsiniz.

18 yaş altına tanınan bireysel emeklilik güvencesiyle, ebeveynler çocuklarının doğumundan itibaren hayatları için akıllı bir yatırım yapabilecekler. Hem bireysel hem kurumsal ürünlerde yaş sınırlamasının kalkmasıyla beraber, 18 yaş altı için de bireysel emeklilik sözleşmesi oluşturulabilecek.

Bireysel Emeklilik Nedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi’nde birikimleriniz bir yandan %30 devlet katkısıyla artarken, diğer yandan yatırım fonlarında işlem görür.

Aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık... Nasıl isterseniz. Ödeme periyodunu sizin belirleyeceğiniz BES katkı payı tutarınız, kredi kartınızdan ya da banka hesabınızdan düzenli olarak tahsil edilir. Böylece belirli bir disiplin içinde tasarruf yapabilirsiniz.

Düzenli ödemeleriniz, 18 yaş altı çocuklarınızın geleceği için AgeSA’nın fonlarında değerlenir. Piyasa koşullarına göre birikimlerinizi; likit, yabancı menkul kıymetler, Altın ve Eurobond gibi geniş fon seçenekleri arasında değerlendirebilirsiniz. AgeSA’nın herkese uygun fon danışmanlığı seçenekleriyle, bu fonlardan size en uygun olanları kendiniz seçebilir, fon dağılımı önerileri alabilir ya da dilerseniz fonlarınızın yönetimini tamamen bize bırakabilirsiniz.

Katılım Şartları
  • 18 yaş altı BES için katılımcının teklif imza tarihi itibarı ile 19 Yaşından gün almamış olmalıdır
  • 18 yaş altı katılımcı için Katılımcı Ad ve Hesabına Katkı Payı Ödeyen kişinin katılımcının yasal temsilcisi olması gereklidir.
  • 18 yaş altı için sözleşme üzerindeki değişiklik işlemleri, sözleşmeyi oluşturan/ teklif formunu imzalayan yasal temsilci tarafından yapılacaktır
  • 18 yaşını dolduran katılımcılar hakların devri ile sözleşmede yer alan haklarını katılımcı ad ve hesabına katkı payı ödeyen kişiden devir alabilme hakkına sahip olacaklardır.

Detaylı bilgi ve teklif alabilmek için

Formu Eksiksiz Doldurun, Size Ulaşalım

Detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın.

AgeSA ürün ve hizmetleri hakkında her türlü elektronik iletisim kanalından (e-posta, telefon, sms.. vb) tanıtım, bilgilendirme, kampanya, bülten ve duyuruları almayı kabul ediyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.

Başarılı Form başarıyla gönderildi.
Başarılı Form gönderilirken hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı