Hayata Yatırım Sigortası

Hayata Yatırım Sigortası

"Keşke"leri "İyi Ki"ye Dönüştüren Hayata Yatırım Sigortası Sizlerle! Hayata Yatırım Sigortası ile hem koruma hem de birikim opsiyonlarından faydalanırken, aile ekonominizdeki değişiklilere bağlı olarak ödeme koşullarınızı esnetebilirsiniz.

Neden AgeSA Hayata Yatırım Sigortası?

AgeSA Hayata Yatırım Sigortası ile döviz cinsinden birikim yaparken; ürün özelliklerinde sağlanan esnekliklerle, poliçenizin 1.yılından itibaren ödemenize istediğinizde ara verebilir, birikimlerinizin içinden borç alabilir, ödediğiniz primi değiştirebilir veya dilediğiniz zaman ek prim ödemesi yapabilirsiniz. Aynı zamanda birikimleriniz, tek başınıza erişim imkanı mümkün olmayan yatırım araçlarında AgeSA güvencesiyle değerlenir ve büyür.

Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası
Kimler Yararlanabilir?
18-60 yaş arası tüm müşteriler
Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası
Poliçe Süresi
Sabit 10 yıldır.

Kapsanan teminatlar nelerdir?

Birikim Teminatı : Ödediğiniz birikim primleri doğrultusunda, yatırıma yönlendirilmiş ve fonda değerlendirilen birikim tutarıdır.

Vefat Teminatı : Belirlenen birikim primi ve vefat teminatı katsayısına göre, müşterilerimizin ekonomik tercihleri doğrultusunda belirlenir.

Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası
Para Birimi
AgeSA Hayata Yatırım Sigortası para birimi USD’dir.
Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası
Prim Tutarı
Aylık minimum birikim primi tutarı 30USD’dır. Belirlenen vefat teminatı doğrultusunda, müşterinin yaşına, cinsiyetine, ödeme periyoduna göre vefat teminatı primi belirlenerek; birikim primine eklenir ve toplam prim tutarına ulaşılır.
Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası
Birikimleri Değerlendirme
Döviz cinsinden birikim yaparken; aynı zamanda birikimleriniz, tek başınıza erişim imkanı mümkün olmayan yatırım araçlarında AgeSA güvencesiyle değerlenir ve büyür.
Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası
Prim Tutarı Değişikliği
Hayata Yatırım Sigortası’nda, değişen ekonomik koşullarınız doğrultusunda; poliçenizin birinci yılından itibaren, prim tutarınızı bir defa indirebilir, bir defa yükseltebilirsiniz.
Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası
Prim Ödemelerine Ara Verme
Poliçenizin birinci yılından itibaren, prim ödemelerinize ara verebilir; koşullarınıza bağlı olarak yalnızca vefat teminatı priminizi ödeyerek, poliçenizi yeniden başlatabilirsiniz.
Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası
Borç Alma Opsiyonu
Poliçenizin birinci yılından itibaren, geri ödeme zorunluluğu olmadan dilediğiniz zaman birikiminizden borç alabilirsiniz.
Kendine İyi Bak Ferdi Kaza Sigortası
Ek Prim Ödeme Opsiyonu
Hayata Yatırım Sigortası birikimlerinizi, dilediğiniz zaman ek prim ödemesi yaparak büyütebilirsiniz.

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Evet. Ödediğiniz primlerin yarısını, aylık brüt ücretinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi avantajında kullanabilirsiniz.

Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve teklif alabilmek için formu doldurun, birikim güvence danışmanlarımız sizi arasın.

AgeSA ürün ve hizmetleri hakkında her türlü elektronik iletisim kanalından (e-posta, telefon, sms.. vb) tanıtım, bilgilendirme, kampanya, bülten ve duyuruları almayı kabul ediyorum.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.

Başarılı Form başarıyla gönderildi.
Başarılı Form gönderilirken hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı Teklif Al