Fonlarınızı Kendiniz Yönetin

Hizmetimizde geniş fon yelpazesi arasından seçimi sizlere bırakıyoruz.

Fon Sepeti Tavsiyeleri
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) arrows-acc

Geniş Fon Yelpazesi ile Birikimlerinizi Siz Yönetin!

Piyasaları yakından takip ediyorum, yatırım tercihime en uygun fon dağılımını kendim oluşturacağım diyorsanız bu hizmetimiz tam size göre.

“FonPro Kendin Yönet” ile yüksek performanslı uzman fon yönetimi, kapsamlı güncel piyasa bilgilendirmeleri ve geniş fon yelpazesi sunarak, portföyünüze beklentileriniz doğrultusunda getiri elde etmenizi sağlayacak bir hizmet sunuyoruz.

Emeklilik yatırım fonlarımızdan seçim yaparak emeklilik birikimlerinin nereye yatırılacağına kendiniz karar verebilirsiniz.

Yılda 12 kez fon değişikliği hakkını kullanarak, her bir fona ne kadar para yatırmak istediğinize kendiniz karar verebilir ya da fon paketi önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Dünyanın geleceğini şekillendiren teknoloji sektörüne yatırım yapma fırsatı sağlayan Teknoloji fonu, Yabancı Menkul Kıymetler, Altın, Eurobond, Hisse Senedi fonu gibi çok çeşitli fon seçeneklerinden istediklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

AgeSA Mobil

FonPro AgeSA Mobil’de! Size uygun fon danışmanlığı seçeneğini AgeSA Mobil’den seçebilir, birikimlerinizi görüntüleyip işlem yapabilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı
Yukarı