Yeni ismimizle hayatınızı

Yeni ismimizle hayatınızı "iyi ki"lerle doldurmak için varız!

Sabancı Holding ve Aviva ortaklığıyla 2007 yılında kurulmuş olan şirketimizin ortaklık yapısı 05.05.2021 itibarıyla değişmiş olup artık Sabancı Holding ile 200 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan ve 14 ülkede faaliyet gösteren Ageas’ın ortaklığıyla faaliyet göstermekteyiz.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün lider şirketlerinden AvivaSA olarak, bugün itibarıyla yolumuza AgeSA Hayat ve Emeklilik A.Ş. unvanıyla devam edeceğiz.

Sektöre köklü deneyim ve başarılı tecrübeleriyle öncülük etmiş bir şirket olarak bu gelişme sadece şirket unvanımızı değiştirecek olup, müşteri odaklı yaklaşımımızla sizlere sunduğumuz hizmetlerde bir kesinti söz konusu değildir.

2 Temmuz Cuma itibarıyla sistemlerimizin ve iletişim kanallarımızın (online şube, mobil uygulama, web site, sosyal medya hesapları, e-posta vb.) büyük bir kısmında yeni markamıza geçiş tamamlanmıştır.

444 11 11 numaralı çağrı merkezimizden, www.agesa.com.tr sitemizde yer alan online işlemler menüsünden ve AgeSA Mobil uygulamamız üzerinden hizmet ve destek almaya devam edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AGESA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı