Kobi’lere Özel Avantaj Plus Ferdi Kaza Sigortası

Kobi’lere Özel Avantaj Plus Ferdi Kaza Sigortası

Hayat risklerle dolu, kaza geliyorum demiyor...
Ayda 340 TL’ye* KOBİ’lerimizin hem olası zor günleri için güvence sağlıyor hem de sigorta kapsamında sunulan birbirinden avantajlı ek fayda ile hayatlarını kolaylaştırıyoruz!

Kobi’lere Özel Avantaj Plus Ferdi Kaza Sigortası’nın Kapsamı Nedir?

Poliçe süresi bir yıldır. İstenildiği takdirde, KOBİ’lere Özel Avantaj Plus Ferdi Kaza Sigortası 65 yaşına kadar her yıl otomatik olarak yenilenir.

Bu sigorta kapsamında kaza sonucu vefat, kaza sonucu daimi maluliyet ve kaza sonucu tedavi masrafları teminatları bulunur.

Üstelik poliçe kapsamında KOBİ’lerimiz ihtiyaçlarına göre sağlık, çocuk, check-up ve ek bakım paketlerinden yararlanabilir.

Kaza Sonucu Vefat Teminatı Kaza Sonucu Daimi Maluliyet Teminatı Kaza Sonucu Tedavi Masrafları Teminatı Yıllık Prim Aylık Prim
400.000 TL 400.000 TL 20.000 TL 4.080 TL 340 TL

* Primlerinizi aylık, 3 aylık, 9 aylık ve yıllık olarak ödeyebilirsiniz.

KOBİ'lere Özel Ferdi Kaza Sigortası Ek Faydaları
Sağlık Paketi Check-Up Paketi Ev Bakım Paketi Çocuk Paketi
Diş Planı, Sağlık Planı,
Göz-Kulak Planı,
Eczane Planı
Doktor Değerlendirme
Akciğer Grafisi
Tek Yönlü EKG,
Tam Kan Sayımı (18 Parametre),
Tam İdrar Testi,
Sedimantasyon,
Açlık Kan Şekeri,
Total Kolesterol Planı
Kombi Bakım,
Klima Bakım,
Halı Yıkama
Çocuk Sağlığı, Danışma Hattı,
Pedagog / Psikolog Danışma,
Eğitim Koçluğu,
Kariyer Koçluğu,
İndirimli Sosyal Aktiviteler,
İndirimli Yurt Dışı Eğitim
İndirimli Etüt Merkezleri,
Dil Kursları,
Kırtasiye ve Yayınevi,
Yaz-Kış Kampları

Vergi Avantajı

  • Ödenen primlerin tamamı için gelir vergisi indiriminden yararlanılabilir.* Böylece, vergi dilimine göre prim tutarı üzerinden %40’a varan vergi avantajı elde edilebilir.

* Ödenen hayat sigortası primleri, ücretli çalışanlar için ilgili ayda elde edilen brüt ücretin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücret tutarını aşmayacak şekilde gelir vergisi matrahından indirilebilir. Yıllık gelir vergisi beyannamesi veren mükellefler için, ödenen primler, beyan edilen yıllık gelirin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücret tutarını aşmayacak şekilde gelir vergisi matrahından indirilebilir.

Avantajlı Sağlık ve Check-Up ek fayda paketleri ile ilgili bilgi ve randevu talepleri için 0 212 978 14 65 numaralı AgeSA Avantajlı Sağlık Hizmetleri Hattı hizmet vermektedir.

Kombi-Klima Bakımı, Halı Yıkama ve Çocuk Paketleri ile ilgili bilgi ve randevu talepleri için 0 850 252 02 31 numaralı AgeSA Hizmet Hattı hizmet vermektedir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı