Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?
arrows-acc

Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

AvivaSA bireysel emeklilik müşterilerine özel, anlaşmalı kurumlarda indirim ayrıcalıkları Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nde!

Marriott Asia İstanbul

Palestra Fitness&Spa Gold Üyeliklere %20 İndirim + 2 Ay ücretsiz üyelik ve Spa Terapilerine %25 indirim

AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel 1 - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Istanbul Marriott Otel Asia 'da yer alan Palestra Fitness&SPA 'da Gold üyeliklerde % 5indirim + 2 ay ücretsiz üyelik ve tüm SPA terapilerinde %20 indirim sağlanacaktır. Kampanya diğer indirim kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya katılımı için, iletilen sms veya e-mail'de yer alan kampanya kodu hizmetin satın alınması anında ibraz edilmelidir. Kampanya kodu birden fazla kez kullanılabilir. Ayrıntılı bilgi için 02165700050 arayabilirsiniz.

Kampanya Kodu: PAL

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına her zaman sahiptir ve bundan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sunulan avantajların kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sözleşmeniz için, teklif imzadan itibaren 2 ay, otomatik katılım sözleşmeniz için ise katkı payı intikali bilgilendirmesine müteakip 2 aylık cayma sürenizin geçmiş olması gerekmektedir. AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulubü'nün sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı