Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?
arrows-acc

Size özel ayrıcalıklarla tanışmaya hazır mısınız?

AvivaSA bireysel emeklilik müşterilerine özel, anlaşmalı kurumlarda indirim ayrıcalıkları Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nde!

AkSigorta

Konut ve kasko sigortalarında %10 indirim

AVIVASA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyelerine özel 01 Temmuz 2017 – 01 Haziran 2018 tarihleri arasında Aksigorta tarafından konut ve kasko sigortalarında %10 oranında indirim sağlanacaktır. İndirimden faydalanmak için Aksigorta satış kanallarına (Aksigorta anlaşmalı acenteler ve Akbank şubeleri) başvurarak "AVIVASA Müşteri indirim kodu ve/veya TCKN" bilgilerinin ve indirim kodunun sisteme tanımlatılması gerekmektedir. Almış olduğunuz sigorta teklifi üzerinde "Avivasa Müşterileri Özel İndirimi Uygulanmıştır" ibaresinin yer almasına dikkat ediniz. İndirimli fiyatlar sadece teklif aşamasında müşteri numaranıza tanımlanmış olan indirim koduna istinaden sağlanabilmektedir. Poliçeler üzerinden sonradan indirim kodu tanımı yapılamamaktadır. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Aksigorta ve AVIVASA kampanya koşulları üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan sadece AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulübü üyeleri, kampanya veya avantaj sağlayan kurumların AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile işbirlikleri devam ettiği sürece faydalanabilir AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş., sunulan kampanya ve avantajların kapsamını degiştirme veya tamamen sonlandırma hakkına her zaman sahiptir ve bundan kaynaklanan herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sunulan avantajların kapsamının değiştirilmesi veya ayrıcalıkların tümüyle sonlandırılması durumunda, AvivaSA Emeklilik ve A.Ş.'nin belirleyeceği iletişim kanalı ile müşterilere bilgilendirme yapılacaktır. Geleceğini Biriktirenler Kulübü'nün sunduğu kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için, bireysel emeklilik sözleşmeniz için, teklif imzadan itibaren 2 ay, otomatik katılım sözleşmeniz için ise katkı payı intikali bilgilendirmesine müteakip 2 aylık cayma sürenizin geçmiş olması gerekmektedir. AvivaSA Geleceğini Biriktirenler Kulubü'nün sunduğu kampanya ve avantajlarla ilgili detaylı ve güncel bilgiye www.avivasa.com.tr'den ulaşılabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı