Gelecek Elinizde Paketi

Gelecek Elinizde Paketi

BES ile birikimlerinizi değerlendirirken, AgeSA Gelecek Elinizde Paketi ile risklere karşı emeklilikten önce de güvence sağlayın.

Neden AgeSA Gelecek Elinizde Paketi?

AgeSA BES katılımcısı olarak birikiminizi yaparken Size Özel Hayat Sigortası: Gelecek Elinizde Paketi ile emekli olmadan önce yaşayabileceğiniz risklere karşı da güvence sağlayabilirsiniz. Üstelik her yıl Bireysel Emeklilik Sistemi'nde bulunan fon miktarınız arttıkça, Size Özel Hayat Sigortası'ndaki teminat miktarınız düşer. Yani riskiniz azaldıkça ödediğiniz prim de azalmış olur. Bütün bu güvencelere ek olarak S.O.S Acil Sağlık Hizmeti Desteği'nden de yararlanabilirsiniz.

Gelecek Elinizde Paketi
Kimler Yararlanabilir?
18-55 yaş arası, AgeSA BES ürünlerinden birine sahip tüm katılımcılarımız 
*AgeSA BES ürünü sahibi olma kriteri sadece Gelecek Elinizde Paketi altında alınan Size Özel Hayat Sigortası'nda aranmaktadır.
Gelecek Elinizde Paketi
Poliçe Süresi
1 yıl.
65 yaşına kadar otomatik olarak yenilenebilir.
*Yenilenen poliçelerde prim garantisi bulunmamaktadır.  
Gelecek Elinizde Paketi
Prim Tutarı
Yaş, cinsiyet, seçilen teminatlara ve teminatların tutarına ve ödeme şekline göre belirlenir.  

Kapsanan teminatlar neler?

  • Vefat teminatı
  • Tehlikeli hastalıklar teminatı*
  • Dönüşümlü işsizlik teminatı
  • Kaza sonucu vefat teminatı
  • Kaza sonucu daimi maluliyet teminatı (tam ve kısmi)
  • Kaza sonucu tedavi masrafları teminatı
  • Toplu taşıtta kaza sonucu vefat teminatı

*Kanser, kalp krizi, kalp kapak cerrahisi, aort cerrahisi, koroner arter by-pass graft cerrahisi, organ nakli, böbrek yetmezliği, koma, inme, körlük, ciddi yanıklar, multipl skleroz, kaza veya hastalık sonucu tam ve daimi maluliyet gibi hastalıkları kapsamaktadır. Tehlikeli hastalıklar teminatı, ana teminatın 1/2'si kadar seçilebilir.

Teminat tutarı nasıl belirlenir?

Gelecek Elinizde Paketi’nde teminat tutarı poliçe süresince değişen ihtiyacınıza göre farklılık gösterir:

  • Sigorta başlangıcında ihtiyacınıza göre ilk yıl teminatı, diğer birikimlerinizin yeterli düzeyde olmadığı varsayılarak yüksek seviyede belirlenir.
  • İşsizlik teminatı BES sözleşme katkı payı tutarına göre belirlenir.

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Evet. Aylık brüt ücretinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bi’dolu Avantajları

Gelecek Elinizde Paketi ile AgeSA müşterilerine özel ayrıcalıklı mağaza Bi’dolu’da, sizin için seçtiğimiz yüzlerce ürün ve deneyim ile kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz. AgeSA Bi’dolu’da en seçkin markalara ait elektronik, beyaz eşya, kozmetik, spor, aksesuar ve ev tekstili gibi birçok kategoriden ürünün yanı sıra seyahat, etkinlik ve aktivite gibi farklı deneyim paketlerine de avantajlı fiyatlarla güvenli ve hızlı bir şekilde sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Size Özel Hayat Sigortası: Gelecek Elinizde Paketi’ne nereden ve nasıl sahip olabilirim?

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AgeSA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı