Kolay Hayat Sigortası

Kolay Hayat Sigortası

Akbank müşterilerine özel AgeSA Kolay Hayat Sigortası’yla güvenli yarınlar için kolay olanı seçin, bugünden harekete geçin.

Neden AgeSA Kolay Hayat Sigortası?

Hayatın risklerine karşı bazı önlemler almak, düşündüğünüzden kolay olabilir. Akbank müşterilerine özel AgeSA Kolay Hayat Sigortası ile dilediğiniz teminat tutarı paketini seçebilir ve prim tutarınızı belirleyebilir; sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alabilirsiniz. Üstelik tüm AgeSA Kolay Hayat Sigortası sahiplerine S.O.S sağlık kurumlarında avantajlar dünyası hediye edilir.

Kolay Hayat Sigortası
Kimler Yararlanabilir?
18-60 yaş arası tüm Akbank müşterileri
Kolay Hayat Sigortası
Poliçe Süresi
1 yıl. 55 yaşa kadar her yıl yenilenebilir.  
Kolay Hayat Sigortası
Prim Tutarı
Tercih edilen pakete göre değişmektedir.  

Kapsanan teminatlar neler?

AgeSA Kolay Hayat Sigortası, üç ayrı pakette vefat teminatı sunar:

1. Paket: 20.000 TL
2. Paket: 40.000 TL
3. Paket: 60.000 TL

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Evet. Aylık brüt ücretinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bi’dolu Avantajları

Kolay Hayat Sigortası ile AgeSA müşterilerine özel ayrıcalıklı mağaza Bi’dolu’da, sizin için seçtiğimiz yüzlerce ürün ve deneyim ile kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz. AgeSA Bi’dolu’da en seçkin markalara ait elektronik, beyaz eşya, kozmetik, spor, aksesuar ve ev tekstili gibi birçok kategoriden ürünün yanı sıra seyahat, etkinlik ve aktivite gibi farklı deneyim paketlerine de avantajlı fiyatlarla güvenli ve hızlı bir şekilde sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Kolay Hayat Sigortası’na nereden ve nasıl sahip olabilirim?

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AgeSA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı