Uzun Süreli Hayat Sigortası

Uzun Süreli Hayat Sigortası

AgeSA Uzun Süreli Hayat Sigortası’nda poliçe sürenizi az 5 yıl tutun, kendinizi ve sevdiklerinizi hayatın risklerine karşı uzun süre koruyun.

Neden AgeSA Uzun Süreli Hayat Sigortası?

Hayat uzun vadede güzellikler de zorlu durumlar da getirebilir. Uzun Süreli Hayat Sigortası, sizi ve sevdiklerinizi en az 5 yıl boyunca güvence altına alarak endişelerden uzaklaştırır; yaşamın keyfini uzun uzun çıkarabilmenize yardım eder.

Uzun Süreli Hayat Sigortası’nda ayrıca teminat tutarlarınızı TL, USD veya EURO endeksli olarak düzenleyebilir; olası durumlar karşısında maddi açıdan da rotanızı tercihinize göre belirleyebilirsiniz.

Uzun Süreli Hayat Sigortası
Kimler Yararlanabilir?
18-70 yaş arasındaki herkes.
*Sigortalının yaşı ile sigorta süresinin toplamı sadece vefat teminatı seçildiğinde 80'i, vefat ve maluliyet ek teminatı birlikte seçildiğinde ise 65'i geçemez.
Uzun Süreli Hayat Sigortası
Poliçe Süresi
En az 5, en fazla 30 yıl.  

Kapsanan teminatlar neler?

  • Vefat Teminatı
  • Kaza veya Hastalık Sonucu Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı.

* 20-60 yaş arasındaki sigortalılar, isterlerse kaza veya hastalık sonucu maluliyet teminatlarından da faydalanabilirler.

Teminat tutarı nasıl belirlenir?

Teminat tutarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Üstelik her yıl için sabit veya azalabilen teminatlardan birini seçerek TL, USD veya EURO endeksli olarak düzenleyebilirsiniz.

Uzun Süreli Hayat Sigortası
Para Birimi
AgeSA Uzun Süreli Hayat Sigortası para birimi TL, USD, EURO’dur.  
Uzun Süreli Hayat Sigortası
Prim Tutarı
Sigortaya başlangıç yaşı, cinsiyet, seçilen teminat tutarının süresi ve ödeme şekline göre belirlenmektedir.  

Vergi avantajı bulunuyor mu?

Evet. Aylık brüt ücretinizin %15’ini ve yıllık brüt asgari ücretin toplam tutarını aşmamak kaydıyla vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Vergi avantajıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Hayat Sigortası Vergi Avantajı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bi’dolu Avantajları

Uzun Süreli Hayat Sigortası ile AgeSA müşterilerine özel ayrıcalıklı mağaza Bi’dolu’da, sizin için seçtiğimiz yüzlerce ürün ve deneyim ile kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz. AgeSA Bi’dolu’da en seçkin markalara ait elektronik, beyaz eşya, kozmetik, spor, aksesuar ve ev tekstili gibi birçok kategoriden ürünün yanı sıra seyahat, etkinlik ve aktivite gibi farklı deneyim paketlerine de avantajlı fiyatlarla güvenli ve hızlı bir şekilde sahip olma fırsatını kaçırmayın.

Uzun Süreli Hayat Sigortası'na nereden ve nasıl sahip olabilirim?

SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AgeSA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı