AgeSA’da Birikim Güvence Danışmanı Olmak

AgeSA’da Birikim Güvence Danışmanı Olmak

Birikim Güvence Danışmanı Ne İş Yapar?

Birikim Güvence Danışmanı rolündeki arkadaşlarımız, müşterilerimizin finansal ihtiyaçları doğrultusunda portföylerini yönetmek için en doğru danışmanlığı almalarını sağlayarak bireysel emeklilik, hayat ve sağlık sigortası ürünlerimizin satış ve satış sonrası danışmanlık hizmetlerini yürütür.

Sürekli Gelişim ve Eğitim Burada!

Birikim Güvence Danışman Adaylarımız 1 yıl süren dolu dolu bir gelişim programına dahil olurlar. Sektörün okulunda, eğitimlere sigortacılık alanında çalışabilmek için gerekli olan sertifikaları alabilmeleri için sürece başlar, Birikim Güvence Danışmanlarımız tam bir ekonomi uzmanı olana kadar eğitimlerimize devam ederiz.

BES Lisans Eğitimi

Emeklilik Gözetim Merkezi e-Beas lisans sınavına hazırlık eğitimi ile AgeSA’lı olanlar ilk aylarında BES lisansına sahip olurlar.

Teknik Eğitimler

Bireysel emeklilik mevzuatı, emeklilik fonları, finansal piyasalar ve sigorta hukuku modüllerini içeren bu eğitimle çalışma arkadaşlarımız sigorta alanında ustalaşma başlar.

Satış Becerileri Eğitimi

Satışta; ikna, toplantı yönetimi, planlama, ürün sunumu ve satış kapatma ile müşteri takibi modüllerini içeren bu eğitimle müşteri ilişki yönetiminde başarılı bir Birikim Güvence Danışmanı olmanın temelleri atılır.

Etkin ve VIP müşteri yönetimi, satışta inovatif yaklaşımları içeren ileri satış teknikleri eğitimi ile çalışma arkadaşlarımız satış profesyoneli olmak için güçlü bir adım daha atarlar.

Satış Fikirleri ve Hedef Yönetimi

İşimizin olmazsa olmazı, finansal okur yazarlık! Bu eğitimle, piyasayı okuma becerisi ve emeklilik fonları üzerine gelişim gösteren Birikim Güvence Danışmanlarımız ekonomi alanında uzmanlıklarına katkı sağlarlar.

Fon Yönetimi ve Finansal Piyasalar Eğitimi

Finansal okur yazarlıkta bilgilerinin teoriden pratiğe dönüşmesini sağlıyor, fon yönetimi ustalarının yetişmesine destek veriyoruz.

Bu Süreçte Buddy’in Hep Seninle…Yeni çalışma arkadaşlarımıza, oryantasyon sürelerinin sonuna kadar Buddy’leri eşlik eder. Buddy’ler Birikim Güvence Danışmanlarından oluşur, böylece AgeSA’lılar birbirinden öğrenir, gelişim sürecinde kolkola yürürler.

Şeffaf ve Net Kariyer Yönetimi Burada!

Birikim Güvence Danışman Adaylarımız ilk terfilerini AgeSA’daki 6. aylarında alabilir, daha sonraki unvanlar için net olarak tanımlanmış kariyer basamaklarını hızla çıkabilirler.

Kutlama Burada!

Kazananlar kulübümüz Winners Club ile dünyayı gezerek başarılarımızı kutluyor, takdir uygulamalarımızla hiçbir başarıyı ödülsüz bırakmıyoruz.

AgeSA’yı AgeSAlılardan Dinle 🙂

Birikim Güvence Danışmanlarımızı Arıyoruz!

Direkt Satış kanalımızdaki Birikim Güvence Danışmanı pozisyonumuz ile müşterilerimize işimizin özündeki iyiliği sunuyor, gelecek planlarında onların yanında oluyoruz. Önümüzdeki dönemde de genişletmeye devam edeceğimiz bu kadro için gelişim fırsatlarıyla dolu bir kariyerin peşinde olan, insanların hayatına dokunmak isteyen ve sektörün okulunda kendini geliştirmek isteyen adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

AgeSA Kariyer’i sosyal medyadan takip edin!

Instagram

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı