AgeSA’da Hayat

AgeSA’da Hayat

Sektörün Lideriyiz!

"Mutlu bireyleri olan, güven dolu bir toplum hedefiyle, işimizin özündeki iyiliği sunmak için varız" varlık nedenini benimsediğimiz AgeSA’da, yaklaşık 1.900 çalışanımız ile 4.2 milyon müşterimize "bireysel emeklilik", "hayat sigortası" ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünler sunuyoruz. Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank ile iş birliği bulunan güçlü bankasürans ağımız, acentelerimiz, tele satış kanalımız ve kurumsal projeler ekibimizden oluşan benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanmamız ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin birikimlerini güvence altına alarak “iyi ki” dedirtmek amacıyla çalışıyoruz.

Birbirine Kalpten Bağlı Kocaman Bir Aileyiz!

Her yıl tüm çalışma arkadaşlarımızın katılımıyla düzenlediğimiz çalışan bağlılığı anketimizin sonuçlarına göre %80’lik bağlılık skoruna sahibiz. Bu bağlılık skorumuz sayesinde 3 yıl üst üste “Türkiye’nin En İyi İş Yeri” seçildik.

Ayrıca üst üste 3 defa Türkiye’nin en gözde 100 şirketi arasında yerimizi aldık.

AgeSA’nın Renkli Dünyasını Keşfet!

AgeSA’da biz, hibrit çalışma modelimiz sayesinde bazı günler ofisten bazı günler de uzaktan çalışıyoruz. Çağa uygun olarak dizayn edilmiş rengarenk ofislerimizde keyifle çalışmanın yanı sıra birlikte harika anlar paylaşıyoruz.

 • B-Happy ile Her Yerdeyiz!
 • AgeSA’nın en sosyal kulübü Bi’Happy ile ile tüm yıl boyunca birbirinden eğlenceli çeşitli aktiviteler düzenliyoruz. Bu etkinliklerimiz sayesinde hem iş özel yaşam dengemizi koruyor hem de birlikte olmaktan keyif aldığmız ortamlar yaratıyoruz. Sanatsal, sportif, sosyal birçok aktivitenin yer aldığı kulübümüzle, kültür turları, trekking aktiviteleri, müze gezileri, sinema ve konser davetleri, yemek atölyeleri gibi çok zengin bir etkinlik içeriğimiz var.

  B- Happy sosyal kulüplerimize ek olarak, spor kulüplerimiz de yıl boyu şirketimizi temsil ettiği birçok turnuvada yarışıyor. Futbol, basketbol, koşu ve tenis kulüplerimiz ile birçok farklı turnuva ve şehirde yer alıyoruz.

 • AgeSA’da İyilik Seninle!
 • “İyilik Seninle” programımız kapsamında yaptığımız wellbeing çalışmalarımızla ailemizdeki her bireyin fiziksel sağlığı ve güvenliğini sağlamanın yanı sıra zihinsel ve ruhsal olarak da yanlarındayız.

  Yıl içinde gerçekleştirdiğimiz birçok aktivite ile çalışma arkadaşlarımızın fiziksel, mental iyi oluş hallerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

 • İletişim Faaliyetlerimiz
 • AgeSA’da üst yönetimimiz ile her zaman şeffaf ve açık bir iletişimimiz vardır. CEO’muz ile her iki ayda bir, tüm üst yönetimimiz ile de yılda 2 defa gerçekleştirdiğimiz iletişim toplantılarımızda buluşuruz. Yılın belli dönemlerinde gerçekleştirdiğimiz eğlenceli ortamlarda tüm üst yönetimimizle bir araya geliriz. Yılbaşı, yaz partisi, vizyon toplantısı, ofis happy hour etkinlikleri gibi aktivitelerde birlikte eğleniriz. Ayrıca çalışma arkadaşlarımız Fikir Fabrikası uygulamamız ile önerilerini üst yönetim ekibimize doğrudan iletebiliyor.

  Şirket içinde kullandığımız Bi’Dünya intranet portalımız ile de hem şirket içi haber ve duyurulara kolaylıkla erişebiliyor hem de sosyalleşebiliyoruz. Aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımızı tebrik edebildiğimiz, doğum günü olan arkadaşlarımıza “iyi ki varsın” diyebildiğimiz modüllerimiz sayesinde bağımızı güçlendiriyoruz. Ayrıca mobil uygulamamızla da her an her yerden bağlanabiliyoruz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı