Değerlerimiz

Değerlerimiz

AgeSA olarak biz; “Mutlu bireyleri olan, güven dolu bir toplum hedefiyle işimizin özündeki iyiliği sunmak için varız!”

Varlık nedenimizi hayata geçirirken yolumuzu aydınlatan rehberimiz, bizi biz yapan değerlerimiz.

  • İyilik için harekete geçeriz!: İşimizde ve içimizde var olan iyiliği bizi harekete geçiren bir güç olarak görürüz. Ancak iyilik için harekete geçtiğimizde hayal ettiğimiz etkiyi yaratabiliriz.
  • Keşfetmek için heyecan duyarız!: Yeniliği, ilk olmayı, denenmemiş yolları keşfetmeyi severiz. Heyecanımız ve merakımız bizi dinamik kılar.
  • Gelişmek için sade düşünürüz!: Kendimizi ve işimizi geliştirmek karmaşık olmak zorunda değil. Gelişmek için basit ve sade çözümler üretiyoruz.
  • Fark yaratmak için cesur davranırız!: Yaptığımız her işte, attığımız her adımda fark yaratmayı hedefleriz. Hata yapmaktan korkmayız, elimizi taşın altına koyarız.
  • Sınırları aşmak için birlikte çalışırız!: Büyük bir etki yaratmak için iş birliğinin önemine inanırız. Ailemizdeki her bireyin katacağı ayrı bir değer vardır. Yalnızca el ele verirsek sınırları aşabiliriz.
SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AgeSA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı