AgeSA’da Yaşam

AgeSA’da Yaşam

İletişim Faaliyetlerimiz

Çalışanlarımızla üst yönetimimiz arasında şeffaf bir iletişim ağımız var. Her ay iletişim sorumlularımız ile paylaştığımız iç iletişim dergimiz, CEO'muzun liderliğinde gerçekleşen iç iletişim toplantılarımız, yılda bir kez yapılan vizyon toplantılarımız, çalışanların üst yönetime taleplerini doğrudan iletebildiği focus grubumuz, çalışanlarımızın fikirlerini özgürce ifade edebildiği Fikir Fabrikası isimli online öneri sistemimiz iletişim kanallarımızdan sadece bir kaçı. Satış bölge ziyaretlerimiz ile de birçok kanaldan çalışanlarımızı dinliyor ve bilgilendiriyoruz.

Sosyal Faaliyetlerimiz

Çalışanlarımızın önerileri ile kurulan, şirketimizin maddi destek sağladığı sosyal kulübümüz Bi’Happy ile ile tüm yıl boyunca çeşitli aktiviteler düzenliyoruz. AgeSA çalışanlarının iş yaşam dengesini korunduğu ve birlikte olmaktan keyif aldığı birçok ortam yaratıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı geziler, kültür turları, spor turnuvaları, trekking aktiviteleri, müze gezileri, sinema ve konser davetleri, fotoğraf, tiyatro, dalış, yelken, yemek ve enstrüman gibi birçok hobi kursları bu aktivitelerin içinde yer alıyor.

Bu aktivitelerin yanı sıra yılbaşı partisi, yaz partisi gibi etkinlikler organize ediyoruz ve yıl içerisinde happy hour düzenleyerek enerji topluyoruz.

AgeSA'lı birçok yerde avantajlı

Yüksek lisans kurumlarından, yabancı dil kurslarına, seçkin restoranlardan, giyim-aksesuar firmalarına, özel okullardan, spor salonlarına, konaklamadan sağlık hizmetlerine kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok kurumun AgeSA'ya özel indirim ve kampanyaları ile AgeSA'lı olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

AgeSA’da İyilik Seninle!

“İyilik Seninle” programımız kapsamında yaptığımız wellbeing çalışmalarımızla ailemizdeki her bireyin fiziksel sağlığı ve güvenliğini sağlamanın yanı sıra zihinsel ve ruhsal olarak da yanlarındayız.

Anlaşmalı diyetisyen hizmetimiz, sağlık seminerlerimiz, doktorlar ile özel söyleşilerimiz, online wellbeing araçları gibi birçok faaliyetle çalışanlarımızın hem fiziksel sağlığı ve güvenliğini sağlarken hem de zihinsel ve ruhsal olarak da onların yanında oluyoruz.

Sosyal sorumluluk anlayışımız

Çalışanlarımızın özel günlerinde birçok sivil toplum kuruluşuna bağış yaparak sertifika gönderiyoruz. Bununla birlikte çalışanlarımızla güçlerimizi birleştirerek oluşturduğumuz bağış kampanyaları ile yardıma muhtaç birçok kuruma destek oluyoruz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı