Staj Olanakları

Staj Olanakları

AgeSA Hayat ve Emeklilik olarak lise ve üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlıyoruz. Amacımız; öğrencilerin gelişimlerine destek olmak, iş hayatına en iyi şekilde hazırlanmalarını ve profesyonel çalışma alanlarını görmelerini sağlamak. Özellikle Üniversite stajı yapan öğrenciler için mezun olduklarında; hangi alanda, hangi sektörde, hangi işi yapmak istediklerine karar vermek adına staj yapmaları oldukça önemli. Biz de AgeSA olarak öğrencilerin okuldan iş hayatına yumuşak bir geçiş yapmaları için imkan sağlıyor ve tüm departmanlarımızda staj yapabilme fırsatı sunuyoruz.

Lise ve Üniversite staj başvurularında en önemli iki kriter; stajın zorunlu staj olması veya öğrencilerin SGK primlerinin okul tarafından karşılanıyor olmasıdır. Bu kriterlerden birini sağlayan tüm öğrenciler kariyer portallarından çıktığımız ilanlara başvuruda bulunabilir ya da Genel Müdürlük binamıza gelerek form doldurabilirler.

Gelen başvurular arasında özgeçmişi uygun olan adaylarla İnsan Kaynakları ekibi olarak görüşür, uygun adayları belirleriz. Stajı netleşen Üniversite öğrencileri Haziran – Eylül ve Ocak – Mart dönemleri arasında staj yapma imkanına sahip olurken, lise stajını yapacak öğrenciler Eylül – Haziran döneminde şirketimizde staj yapma imkanına sahip olurlar. Staj süresince başarılı bir performans sergileyen stajyerlerimiz, işe alım sürecinde öncelikli değerlendirilme olanağına sahip olurlar.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı