AvivaSA'nın Doğuşu

AvivaSA'nın Doğuşu

Değerli Müşterilerimiz,

Yaklaşık dört ay önce yaptığımız AK Emeklilik ile Aviva Hayat ve Emeklilik arasındaki birleşme duyurusunun ardından Türkiye'nin yenilikçi bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi AvivaSA'nın doğuşunun tamamlanmış olduğunu bildirmekten mutluluk duyuyorum. 31 Ekim 2007 itibarıyla 310 yıllık geçmişe sahip, dünyanın en büyük beşinci sigorta grubu olan Aviva plc.'nin Türkiye'de 16 yıldır faaliyet gösteren şirketi Aviva Hayat ve Emeklilik ile Sabancı Holding bünyesindeki Aksigorta iştiraki AK Emeklilik eşit ortaklık yapısında birleşerek AvivaSA Emeklilik ve Hayat adını aldı.

"Sevilen ve tercih edilen bir güven ağı oluşturmak" vizyonuyla hareket edecek olan AvivaSA'nın yapılandırılmasında hem Aviva'nın hem AK Emeklilik'in güçlü yanlarının korunup geliştirilmesine özen gösterildi. "Değişen ve gelişen yatırım ve korunma ihtiyaçlarınıza etkin finansal çözümler üreten, güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir şirket olmak" misyonuyla sizlere hizmet verecek olan AvivaSA, sektörünün en büyük satış örgütü ve yetkin Müşteri Memnuniyet Merkezi ile mevcut ve olası tüm ihtiyaçlarınız için yeniden tasarlandı. Bu yeni dönemde mevcut ürün ve fonlarınızda hiçbir değişikliğe gidilmeksizin maksimum fayda elde edeceğiniz düzenlemeler getireceğiz.

AvivaSA'nın doğuşu, Türkiye'nin lider bireysel emeklilik şirketinin doğuşu demektir. Yüzde 25'lik pazar payı ile en büyük bireysel emeklilik şirketi olan AvivaSA, yüzde 11'lik pazar payı* ile de en büyük üçüncü hayat sigortası şirketi konumundadır.

Ancak rakamsal büyüklüklerin kalıcı başarıların sebebi değil, bir sonucu olduğunun farkındayız. Liderliğimizi, sektöre getireceğimiz yenilikler, sunduğumuz uzmanlık ve hizmet kalitesi ile ortaya koymayı hedefliyoruz. Bu bağlamda AvivaSA, çoklu ve benzersiz dağıtım kanalı, uluslararası ve yerel bilgi birikimi, güçlü sermaye yapısı, banka sigortacılığı alanındaki yenilikçi uygulamaları, uzman fon yönetimi ve satış sonrası hizmetleriyle bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektöründe kuralları belirleyen şirket olmaya devam edecektir.

Sizlerin karşısına dün olduğumuzdan daha da güçlü çıkmanın gururu ve heyecanı içindeyiz. Bizi liderliğe taşıyan inanç ve güveniniz için teşekkür ediyor, her zaman olduğu gibi önceliğimizin siz müşterilerimiz olduğunu bilmenizi istiyorum.

Saygılarımla,

Meral Egemen
Genel Müdür
AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

İletişim Bilgileri

İnkılap Mahallesi Akçakoca Sokak, No:8 34768 Ümraniye-İstanbul
Tel: 0216 633 33 33
Faks: 0216 634 38 88
musteri@avivasa.com.tr
www.avivasa.com.tr
444 11 11 - Müşteri Memnuniyet Merkezi

*TSRSB 2007 2. Çeyrek verisidir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı