Varlık Nedenimiz

Varlık Nedenimiz

“Mutlu bireyleri olan, güven dolu bir toplum hedefiyle, işimizin özündeki iyiliği sunmak için varız”

Sigorta işinin özünde iyilik vardır. Bizim işimiz, insanların zor zamanlarında yanlarında olmak, kendilerini, sevdiklerini, geleceklerini ve emeklilik hayallerini korumak için var.

AgeSA olarak, sunduğumuz birikim ve koruma alanındaki ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin yanında oluyor; dürüst, ve yenilikçi yapımızla onları anlamak için çaba gösteriyoruz. Bu sayede tüm müşterilerimizin “keşke” yerine “iyi ki” diyebilmeleri için çalışıyoruz. 200 yıllık Ageas ve Türkiye’nin Sabancısı’nın gücü ve güveniyle, hayata geçirdiğimiz her faaliyetimizde bu varlık nedenini odağımıza alarak “işimizin özündeki iyiliği sunmak” amacıyla çalışıyor ve bireylerin sigortaya dair algısını yeniden tanımlayarak sektörümüze liderlik ediyoruz.

Değerlerimiz

Varlık nedenimizi hayata geçirirken yolumuzu aydınlatan rehberimiz, bizi biz yapan değerlerimiz:

İyilik için harekete geçeriz

İşimizde ve içimizde var olan iyiliği bizi harekete geçiren bir güç olarak görürüz. Ancak iyilik için harekete geçtiğimizde hayal ettiğimiz etkiyi yaratabiliriz.

Keşfetmek için heyecan duyarız

Yeniliği, ilk olmayı, denenmemiş yolları keşfetmeyi severiz. Heyecanımız ve merakımız bizi dinamik kılar.

Gelişmek için sade düşünürüz

Kendimizi ve işimizi geliştirmek karmaşık olmak zorunda değil. Gelişmek için basit ve sade çözümler üretiyoruz.

Fark yaratmak için cesur davranırız

Yaptığımız her işte, attığımız her adımda fark yaratmayı hedefleriz. Hata yapmaktan korkmayız, elimizi taşın altına koyarız.

Sınırları aşmak için birlikte çalışırız

Büyük bir etki yaratmak için iş birliğinin önemine inanırız. Ailemizdeki her bireyin katacağı ayrı bir değer vardır. Yalnızca el ele verirsek sınırları aşabiliriz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı