AvivaSA'yla

AvivaSA'yla "Güzel Hayat" başlıyor

AvivaSA, sağlıklı ve güvenli bir hayat isteyen bireyleri, vefat ve tehlikeli hastalık risklerine karşı teminat altına alan "Güzel Hayat" ürününü pazara sundu.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın yeni ürünü "Güzel Hayat"; sigortalının kanser, kalp krizi, kalp kapağı cerrahisi, aort cerrahisi, koroner arter by-pass graft cerrahisi, organ nakli, böbrek yetmezliği, koma, inme, körlük ve ciddi yanıklar sonucu yaşayabileceği mali kayıplarını engellemeyi ve tedavi masraflarına destek olmayı amaçlıyor. Sigortalının vefatı halinde ödenecek tazminat ise yakınlarını güvence altına alıyor.
Güzel Hayat sigortasında vefat teminatı minimum 40 bin TL, tehlikeli hastalıklar teminatı ise vefat teminatının yarısı olarak belirleniyor. 
AvivaSA'nın yeni ürünü, 18-55 yaşları arasındaki geniş bir kesime hitap ediyor. 
AvivaSA'nın yeni ürünü Güzel Hayat ile ilgili detaylı bilgiye 444 11 11 arayarak ya da www.avivasa.com.tr adresinden ulaşılabilir.
SOSYAL MEDYADA BİZ
Sabancı

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak ve online deneyimizini geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak AgeSA Gizlilik Sözleşmesi'nde özetlendiği gibi, çerezlerin kullanılmasına rıza gösterirsiniz.

KABUL EDİYORUM
Kapat
Yukarı