AvivaSA

AvivaSA "Hayat Desteğim Sigortası" ile hayatınıza destek oluyor!

Kötü bir hastalığı yenecek gücünüz var, peki ya paranız? AvivaSA kanserden kalp krizine, MS'den organ nakline, başınıza gelebilecek her hastalıkta yanınızda.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA, "Hayat Desteğim" ürünüyle sizi ve sevdiklerinizi koruyan, en zor zamanlarınızda yanınızda olan, her yıl yenileyebileceğiniz yepyeni bir hayat sigortası sunuyor.
AvivaSA "Hayat Desteğim" sigortası; hem vefat hem de kanser, kalp krizi, kalp kapak cerrahisi, aort cerrahisi, koroner arter by-pass graft cerrahisi, organ nakli, böbrek yetmezliği, koma, inme, körlük, ciddi yanıklar, multipl skleroz (MS), kaza veya hastalık sonucu tam ve daimi maluliyet durumlarında sigortalıyı güvence altına alıyor. 
AvivaSA "Hayat Desteğim" sigortasını müşterilerine üç farklı seçenekle sunuyor: 
Birinci paket 2.500 TL'lik vefat, 25.000 TL'lik tehlikeli hastalıklar teminatı veriyor. İkinci paket 5.000 TL vefat, 50.000 TL'lik tehlikeli hastalıklar teminatı verirken; üçüncü paket vefat halinde 7.500 TL, tehlikeli hastalıklar için ise 75.000 TL güvence veriyor. 
Prim tutarının yaş, cinsiyet ve teminat tutarına göre belirlendiği AvivaSA Hayat Desteğim sigortasını, 18-55 yaş arasındaki müşteriler, telefonda sağlık beyanı yaparak hemen satın alabiliyor. 
AvivaSA "Hayat Desteğim" sigortası, 65 yaşına kadar her yıl otomatik olarak yenilenebiliyor.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı