AvivaSA aktif fon yönetimi sistemini başlattı

AvivaSA aktif fon yönetimi sistemini başlattı

AvivaSA yeni başlattığı hizmet ile bireysel emeklilik katılımcılarını tek tek arayarak fon dağılımı konusunda bilgilendiriyor. AvivaSA'nın hedefi, müşterilerini emeklilik dönemlerinde daha tatmin edici bir getiriye ulaştırmak…

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, "uzmanlık" vaadini, hayata geçirdiği yeni bir uygulama ile destekliyor. Özel bir ekip kuran AvivaSA, bireysel emeklilik katılımcılarıyla birebir bağlantıya geçerek fon dağılımlarını katılımcıları ile birlikte değerlendiriyor. 

Emekliliğe kalan süreleri ve risk seviyelerine göre katılımcılarına ideal fon dağılımları konusunda bilgilendirme yapan AvivaSA'nın CEO'su Meral Eredenk konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Müşterilerimizin Bireysel Emeklilik Sistemi'nden en önemli beklentisi, emeklilik döneminde geçimlerini sağlayabilecekleri ve rahat edebilecekleri bir gelire sahip olabilmek. Bireysel Emeklilik Sistemi'nin mevcut yapısı gereği katılımcılar yılda 6 kez fonlarını değiştirme hakkına sahipler. Ancak bu hakkın yeterince kullanılmadığını görüyoruz. Bu nedenle katılımcılarımıza hem birikimleri hem de fon dağılımları konusunda fikir vermek üzere söz konusu proaktif uygulamamızı başlattık. Bu işe özel oluşturduğumuz ekiplerimiz katılımcılarımızı belirli periyotlarda arayarak bilgilendirme hizmeti veriyor. Müşterilerimizin gerçek risk algısına göre ve emekliliğe kalan süresine uygun fon dağılımı alternatiflerini paylaşarak daha tatmin edici getiri seviyeleri ile fonlarının değerlenmesine destek veriyoruz." 
AvivaSA ekiplerinin bireysel emeklilik katılımcılarını aramasının yanı sıra dilerse müşteriler de AvivaSA'yı 444 11 11 numaralı hattan arayarak risk değerlendirmesi ve fon yönetimi konusunda destek alabiliyor.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı