AvivaSA'dan Acentelere ve Genç Girişimcilere tam destek

AvivaSA'dan Acentelere ve Genç Girişimcilere tam destek

AvivaSA "4Renk Gelişim Programı" ile acentelerinin kariyer ve performans gelişimlerini destekleyip kazançlarını artırırken, "Genç Girişimci Programı" ile de Finansal Danışmanlarının kendi acentelerini kurmalarını sağlıyor…

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, acente ağını güçlendirmek üzere 4Renk Gelişim Programı projesini başlattı. Sigorta sektöründe bir ilk olma özelliği taşıyan program ile AvivaSA, bir yandan acentelerinin kariyer ve performans gelişimlerini desteklerken, diğer yandan da sunduğu teşviklerle daha fazla kazanmalarını sağlıyor.
AvivaSA'nın 4Renk Gelişim Programı'nda acenteler; beyaz, sarı, turuncu ve kırmızı olmak üzere segmentlere ayrılıyor. Her segmentin bir satış ve kariyer hedefinin bulunduğu program kapsamında acenteler, performans kriterlerini sağladıkça bir üst segmente geçerek gelirini artırabiliyor. AvivaSA bu süreçte tüm segmentlerdeki acentelerin çalışan, ofis kirası, araç ve yakıt gibi sabit giderlerine destek oluyor; eğitim programlarıyla verimliliklerini artırıyor. Acenteler ayrıca satış hedeflerine bağlı olarak teşvikler ve tablet bilgisayar, telefon vb. birçok hediyeye de sahip olma imkanı yakalıyor. 
4Renk Gelişim Programı ile bir yandan bünyeye yeni acenteler katarken diğer yandan da mevcut acentelerini büyütmeyi hedeflediklerini söyleyen AvivaSA Emeklilik ve Hayat CEO'su Meral Eredenk, "Programımız sektöre yeni girmek isteyen girişimcilerden en yüksek üretime sahip acentelere kadar tüm sigorta sektörü oyuncularına hitap ediyor. Emeklilik ve sigorta sektörünü bir meslek olarak seçen tüm iş ortaklarımıza kariyer ve gelişim programı belirliyor; AvivaSA olarak bu gelişim süreçlerini insan kaynakları uygulamalarımız ve teşvik sistemlerimizle destekliyoruz. Böylece acentelerimizin daha fazla kazanmalarını sağlarken, biz de acente ağımızda istikrarlı bir büyüme yakalıyoruz" dedi. 
AvivaSA Finansal Danışmanlarını da Genç Girişimci yapıyor 
AvivaSA ayrıca kendi acentelerini açmak isteyen Finansal Danışmanlarını da Genç Girişimci Programı ile sektöre kazandırıyor. Girişimci ruha sahip Finansal Danışmanlar kendi acentelerini kurmak istediklerinde AvivaSA, bu danışmanların ilk bir yıllık geçiş süreçlerinde onlara destek olmak için ofis mobilyalarından kiraya, çalışan yardımından araç ve yakıta, mali müşavirlik hizmetlerinden araç desteğine kadar birçok teşvik paketi ile maddi destek sağlıyor. Kısa sürede birçok genç girişimciyi sektöre kazandıran AvivaSA, bu rakamı önümüzdeki günlerde daha da artırmayı hedefliyor. AvivaSA, önümüzdeki dönemde de yeni projeler ve yatırımlarla acente ağını güçlendirmeye devam edecek.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı