Türk golfçüler İsveç'teki finalde şampiyon oldu

Türk golfçüler İsveç'teki finalde şampiyon oldu

AvivaSA ve Akbank işbirliğiyle düzenlenen golf turnuvasını kazanarak uluslararası Aviva Golf Cup finaline katılmaya hak kazanan 7 kişilik AvivaSA Türkiye takımı, İsveç'te yapılan finallerde şampiyon oldu

Avrupa'nın lider sigorta şirketi Aviva'nın banka sigortacılığı alanında önde gelen ülkeler olan İtalya, Rusya, İspanya, Fransa ve Türkiye'de düzenlediği uluslararası Aviva Golf Cup'ın 21-22 Eylül 2012 tarihlerinde İsveç'te yapılan finalinde 5 ülkenin sporcuları yarıştı. Aviva'nın 19 bankasürans ortağından bin 700 oyuncunun katıldığı turnuvada, 5 ülkenin en iyi oyuncularından oluşturulan milli takımlar final için İsveç'in başkenti Stockholm'de buluştu.
Antoine Mocachen kaptanlığında, Selahattin Özdoğan, Bülent Ciritçi, Birsel Alp, Zeynep Çelikoğlu, Cavit Yıldız ve Nedret Bulgan'dan oluşan ve Türkiye'yi temsil eden takım, rakipleriyle başarıyla mücadele etti. Zorlu geçen mücadelenin ardından Türkiye'yi temsil eden AvivaSA takımı turnuvanın galibi olurken, Fransa ikinci, İspanya üçüncü oldu.
Final maçlarını AvivaSA Emeklilik ve Hayat CEO'su Meral Eredenk, Akbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, Akbank Kurumsal Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Yüksel ve Akbank Strateji Genel Müdür Yardımcısı Tunç Akyurt da izledi ve AvivaSA takımına moral verdi.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı