AvivaSA'nın İnsan Kaynakları, Murat Bayburtluoğlu'na emanet

AvivaSA'nın İnsan Kaynakları, Murat Bayburtluoğlu'na emanet

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı'na Murat Bayburtluoğlu atandı.

Profesyonel iş hayatına 1985 yılında İnterbank'ta İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı olarak başlayan Bayburtluoğlu,1988-2002 yıllarında Garanti Bankası Eğitim ve İnsan Kaynakları Müdür Yardımcılığı, Almanya operasyonlarında temsilcilik, Hollanda operasyonlarında Müdür ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2002-2004 yılları arasında Finansbank'ın Hollanda IT, Operasyon, İnsan Kaynakları ve Proje Yönetimi'nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Bayburtluoğlu, 14 yıllık yurtdışı kariyerinin ardından Türkiye'ye dönerek Finansbank İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi.

Son olarak 2010 yılında Finansbank'taki görevinden ayrılarak kendi danışmanlık şirketini kuran Bayburtluoğlu, 2012 Haziran ayında AvivaSA Emeklilik ve Hayat İnsan Kaynakları'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak profesyonel iş yaşamına geri döndü. 
Lise eğitimini Saint Joseph Fransız Erkek Lisesi'nde tamamlayan Bayburtluoğlu, 1985 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu. 1962 doğumlu olan Bayburtluoğlu, PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu üyesidir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı