Annenize BES sizden, sağlık paketi Akbank ve AvivaSA'dan!

Annenize BES sizden, sağlık paketi Akbank ve AvivaSA'dan!

AvivaSA'nın Akbank'tan yeni BES sözleşmesi yapanlara hediye ettiği Benefit Global Sağlık Paketi, anneler için de ideal bir armağan olarak öne çıkıyor. Hediye sağlık paketi; tüm doktor, tahlil ve görüntüleme hizmetlerinin yanı sıra diş, göz, kulak sağlığı, eczane ve optik hizmetlerde de önemli indirimler sunuyor. 31 Mayıs'ta sona erecek kampanya ile 1 yıl boyunca sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanmak mümkün olacak.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA, Akbank'tan yeni BES sözleşmesi yapan müşterilerine, ek bir ücret ödemeden avantajlarla dolu bir sağlık paketi hediye ediyor. Benefit Global Sağlık Paketi; Sağlık Tasarruf Planı, Diş Tasarruf Planı, Göz ve Kulak Tasarruf Planı ile İlaç Tasarruf Planı'nı içeren dört bölümlü bir hizmetler paketinden oluşuyor. 
72 ilde 950 noktada doktor, tahlil, görüntüleme hizmetlerinde indirim 
BES'le birlikte Benefit Sağlık Tasarruf Planı'na sahip olanlar, Benefit Hizmet Ağı içerisinde yer alan ve aralarında Acıbadem, Florence Nightingale, Medical Park, Memorial Hizmet Hastanesi de olmak üzere, 72 ildeki 950 noktadan indirimli sağlık hizmeti alıyor. Kullanıcılar anlaşmalı kurumlarda tüm doktor, tahlil ve görüntüleme hizmetlerden %10 ila 40 arası indirimle yararlanıyor. 
İndirimli diş tedavisi 
Benefit'in diş planı, Türkiye'nin 64 ilinde, 302 farklı noktada, 500'e yakın diş hekiminden hizmet alınmasını sağlıyor. Kullanıcılar, diş sağlığı ile ilgili hizmetlerden Türk Diş Hekimleri Birliği taban fiyat garantisi ile faydalanma imkanına kavuşuyor. Ayrıca, yılda bir kez ücretsiz diş hekimi muayenesi, diş taşı temizliği, diş röntgeni ve lokal anestezi hakkından da yararlanıyor. 
72 ilde göz ve kulak sağlığı hizmetlerinde tasarruf 
Göz ve kulak sağlığı için doktor, klinik ve hastanelerden temin edilecek tüm hizmetler Akbank'tan yeni BES sözleşmesi yapanlara %5 ila 40 arasında indirimle veriliyor. Göz ve Kulak Sağlığı Planı; 72 ilde, aralarında Dünya Göz Hastanesi'nin de bulunduğu 100'ün üzerinde noktada tasarruf sağlıyor. 
800'ü aşkın eczanede indirim 
Benefit İlaç Tasarruf Planı ile 56 ilde, 800'ü aşkın eczanede ilaçlar %2,5 ila 10 arasında, dermokozmetik malzemeler %10 ila 15 arasında indirimle alınabiliyor. Optik alışverişlerinde ise %20 ila 40 arasında indirimler yapılıyor. 
Kampanyanın geçerli olabilmesi için aylık asgari 300 TL ve üzeri katkı payının Akbank kredi kartları aracılığıyla düzenli ödenmesi gerekiyor. Kampanya, 1-31 Mayıs 2013 tarihleri arasında Akbank şubeleri aracılığıyla başvurusu yapılan Emekliliğe Yatırım Planı (Plan 20) sözleşmeleri için geçerli olacak. 
Kampanya kapsamında Benefit Global tarafından sunulan tasarruf planlarıyla ilgili bilgi ve randevu, 0212 328 31 13 numaralı Benefit Global AvivaSA müşteri hattından alınabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı