AvivaSA'ya iki büyük ödül!

AvivaSA'ya iki büyük ödül!

yenibiris.com'un 2012 yılı için kurumsal üyeleri arasında yaptığı değerlendirme sonucu AvivaSA, şirketlerin adaylarla etkin iletişimde bulunup başvurularına geri dönüş yaparak ödüle layık bulunduğu "Örnek İşveren" ve emeklilik sektöründe istihdam alanında en hızlı büyüme gösteren şirketlerin ödüle layık bulunduğu "Sektörünün En Hızlı Büyüyen Şirketi " kategorilerinde ödül kazandı.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, yenibiris.com'un 2012 yılı için kurumsal üyeleri arasında yaptığı değerlendirme sonucu, iki ayrı kategoride büyük ödüle layık görüldü. 
AvivaSA, şirketlerin adaylarla etkin iletişimde bulunup başvurularına geri dönüş yaparak ödüle layık bulunduğu "Örnek İşveren" ve emeklilik sektöründe istihdam alanında en hızlı büyüme gösteren şirketlerin ödüle layık bulunduğu "Sektörünün En Hızlı Büyüyen Şirketi" kategorilerinde 2 ödül kazandı. yenibiris.com'un yaptığı değerlendirme sonucu, farklı kategorilerde 77 şirket ödül aldı. 
Türkiye'nin en genç sektörlerinden biri olmasına karşın hızlı büyümesini sürdüren Bireysel Emeklilik Sistemi'nin özellikle Ocak 2013'te yürürlüğe giren düzenlemeler ve devlet katkısı ile büyük bir atılım yapması bekleniyor. Bu çerçevede AvivaSA büyüyen operasyonları doğrultusunda 2013 yılında, direkt satış kadrosu için 500 finansal danışman, genel müdürlük kadrosu için de 30 kişi olmak üzere toplam 530 kişiye istihdam yaratmayı hedefliyor. 
AvivaSA, sektörün büyüme potansiyeli, sunduğu kariyer ve kazanç imkanları nedeniyle geleceğin mesleği olarak tanımlanan finansal danışman kadrosu için alacağı 500 kişiyi, Türkiye çapındaki bölge ve şubelerinin bulunduğu lokasyonlarda görevlendirecek. Finansal danışmanlık temel eğitim programı ve Bireysel Emeklilik Aracılığı Lisans Sınavı bedeli de AvivaSA tarafından karşılanacak. 
AvivaSA, satış kadrolarının yanı sıra bilgi teknolojileri, teknik operasyon, pazarlama, aktüerya, satış destek ve kalite uyum gibi kadroları için de yeni personel alımı yapacak.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı