ABank ile AvivaSA,

ABank ile AvivaSA, "Mutlu birikimler" için BES'te işbirliği yapıyor

AvivaSA Emeklilik ve Hayat ile bireysel emeklilik ürünlerinin satışı konusunda işbirliği anlaşmasına imza atan ABank, "Mutlu Birikimler" planını kullanıma sundu. Bireysel emeklilik fonlarının Ak Portföy tarafından yönetileceği "Mutlu Birikimler"de ABank, tasarruf sahiplerinin birikimlerini değerlendirirken, Ak Portföy'ün uzman portföy yönetimi ile istikrarlı getiri ve profesyonel yönetim avantajı sağlayacak.

"Mutlu Bankacılık" vizyonu ile müşterilerine hizmet veren ABank ile bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, acentelik sözleşmesi imzaladı. Bu işbirliğiyle AvivaSA'nın mevcut pazar payı ve yüksek müşteri memnuniyetini bankacılıktaki gücü ile birleştiren ABank, müşterilerine özel hazırlanan bireysel emeklilik ürünü "Mutlu Birikimler"i sunuyor.

Bireysel emeklilik fonlarının "Ak Portföy" tarafından yönetileceği "Mutlu Birikimler"de, Ak Portföy'ün uzman portföy yönetimi istikrarlı getiri ve profesyonel yönetim avantajı da sağlayacak. ABank, bireysel emeklilik sektörüne güçlü bir giriş yaparken, AvivaSA Emeklilik ve Hayat da en büyük dağıtım kanalı bankasürans ağına ABank'ı da dahil etmiş olacak.

Bireysel emeklilik sektörüne AvivaSA'nın deneyimi ile girmekten mutluluk duyduklarını söyleyen ABank Grup Müdürü Oğuz Korkmaz, "Bankacılıktaki 21 yıllık uzmanlığımızı her geçen gün yeni ürünlerle çeşitlendirerek müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz. Bankacılık şemsiyesi altında önemli bir kol olan yatırım ürünlerinde, sektörün deneyimli ismi AvivaSA ile sağlam bir işbirliğine adım attık" dedi. Korkmaz şöyle devam etti; "Bireysel emeklilik sektörünün artan potansiyel müşteri kitlesine en hızlı ve kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla yaptığımız bu işbirliğinin her iki kurum ve ABank müşterileri için fayda sağlayacağına inanıyorum. Vereceğimiz bankacılık ve sigortacılık hizmetleri ile müşterilerimizin her anını mutlu kılmak arzusundayız."

İşbirliğine ilişkin bir açıklama yapan AvivaSA Emeklilik ve Hayat CEO'su Meral Eredenk şunları söyledi: "Bireysel Emeklilik Sistemi'nde 1 Ocak 2013 tarihi itibarıyla başlayan devlet katkısı uygulaması ile büyük bir ivme yakalayan sektörümüzün yılsonunda 26 milyar TL fon büyüklüğünü aşmasını bekliyoruz. Banka sigortacılığı kanalımız olmak üzere çoklu dağıtım kanallarımıza yatırım yapmaya devam ediyoruz. AvivaSA olarak yılsonu itibarıyla yaklaşık 630 bin katılımcı sayısı ve 5 milyar TL'lik fon büyüklüğüne ulaşmayı hedefliyoruz. Bu hedeflere ulaşmada ABank ile yaptığımız işbirliğinin de önemli bir itici güç olacağına inanıyorum."

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı