AvivaSA'ya Brandon Hall'dan Mükemmeliyet Ödülü geldi

AvivaSA'ya Brandon Hall'dan Mükemmeliyet Ödülü geldi

Kurumsal firmalara eğitim teknolojileri konusunda danışmanlık hizmeti veren ve dünya çapındaki 10 bin müşterisinin eğitim stratejilerini yönlendiren BrandonHall, 21'inci HCM Excellence Awards'ta, AvivaSA'ya Mükemmeliyet Ödülü verdi. AvivaSA ödülü, Bireysel Emeklilik Lisans Eğitim Programıile, En İyi Sonuç Getiren Eğitim Programı kategorisinde aldı.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün öncü şirketlerinden AvivaSA, uluslararası alanda en prestijli ödül programı olarak kabul edılen ABD'li BrandonHallGroup'un düzenlediği HCM ExcellenceAwards'ta,En iyi Sonuç Getiren Eğitim Programı kategorisinde "Mükemmeliyet Ödülü"ne layık bulundu.

AvivaSA, bu yıl 21'incisi düzenlenen ve 7 ana kategoriden oluşan BrandonHall Mükemmeliyet ÖdüllerindeBireysel Emeklilik Lisans Eğitim Programı ile "Bronz Ödül"ün sahibi oldu.Bu ödülle, AvivaSA'nın, Finansal Danışmanlık konusundasektörde bir okul olduğu bir kez daha tescillenmiş oldu.

AvivaSA, sanal sınıf ve sınıf içi uygulamaları, e-öğrenme ve video öğrenme teknikleri gibi zengin içerikler sonucunda sektör ortalamasının üzerinde sınav başarısına ulaştığı program ile değerleri doğrultusunda gelecek yaratarak meslek kazandırmaya devam etmeyi, BES ve Hayat ürünleri satışı ile insanları belirsizlik korkusundan kurtarmayı hedefliyor.

AvivaSA hakkında:

Türkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 20'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası", ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra Akbank, OdeaBank ve Abank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. www.avivasa.com.tr

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı