AvivaSA 2016 Satış Vizyon Toplantısı Antalya'da yapıldı

AvivaSA 2016 Satış Vizyon Toplantısı Antalya'da yapıldı

AvivaSA Emeklilik ve Hayat acenteleri, satış ekibi ve Akbank çalışanlarını temsilen biraraya gelen 1000 kişilik ekip, Antalya'da düzenlenen 2016 Satış Vizyon Toplantısı'na katıldı.

SABANCI HOLDİNG PERAKENDE VE SİGORTA GRUP BAŞKANI HALUK DİNÇER:

  • Türkiye'nin potansiyeline inanıyoruz
  • 10 yılda 10 kat büyümesi hedeflenen sektöre AvivaSA liderlik etmeye devam edecek

AVIVASA EMEKLİLİK VE HAYAT CEO'SU MERAL EREDENK KURDAŞ:

  • Halka arzın ardından gelen ilk yıl olan 2015'te, Borsa İstanbul'da şirket değerlerinin ortalama yüzde 16 düştüğü bir ortamda, AvivaSA hisseleri, yılı yüzde 26 değer kazanarak kapattı.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat acenteleri, satış ekibi ve Akbank çalışanlarını temsilen biraraya gelen 1000 kişilik ekip, Antalya'da düzenlenen 2016 Satış Vizyon Toplantısı'na katıldı. AvivaSA CEO'su Meral Eredenk Kurdaş liderliğinde düzenlenen, Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı ve AvivaSA Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer'in de katıldığı toplantıda, şirketin 2015 yılı sonuçları değerlendirildi ve önümüzdeki dönem hedefleri paylaşıldı. Aviva CEO'su Mark Wilson ve Aviva Avrupa CEO'su David McMillan da görüntülü mesaj aracılığıyla katılımcılara seslendi.

Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün lideri AvivaSA Emeklilik ve Hayat, Antalya'da düzenlediği 2016 Satış Vizyon Toplantısı'nda, Türkiye'nin dört bir yanından gelen finansal danışmanlar, acenteler ve önde gelen iş ortaklarıyla 2015 yılı değerlendirmelerini ve 2016 hedeflerini paylaştı.

AvivaSA CEO'su Meral Eredenk Kurdaş liderliğinde düzenlenen, Sabancı Holding Perakende ve Sigorta Grup Başkanı ve AvivaSA Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer'in de katıldığı toplantıda, AvivaSA genel müdür yardımcıları da hazır bulundu. Aviva CEO'su Mark Wilson ve Aviva Avrupa CEO'su David McMillan da görüntülü mesaj ile katılımcılara seslenerek; Aviva Grubu'nun Sabancı Holding ile AvivaSA'da kurduğu ortaklığın başarıyla devam ettiğine ve Türkiye pazarının büyük fırsatlar taşıdığına dikkat çekti.

Haluk Dinçer: Türkiye'nin potansiyeline inanıyoruz

Toplantıda bir konuşma yapan Haluk Dinçer, sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da 2015'i zor bir yıl olarak geride bıraktığını belirterek, "Buna karşın Türkiye ekonomisinin yakaladığı yüzde 4 büyümeyi 2016 yılında da sürdüreceğini öngörüyoruz" dedi. Sabancı Grubu'nun uzun vadeli bakış açısıyla Türkiye'nin potansiyeline inandığına dikkat çeken Dinçer, 10 yılda 10 kat büyümesi öngörülen emeklilik ve sigorta sektöründe AvivaSA'nın pazar payını koruyarak liderliğini sürdüreceğini kaydetti. Dinçer; "AvivaSA'nın geçmişiyle gurur duyuyor, uzun vadede büyük bir potansiyel taşıdığına inanıyoruz. 2015'i başarıyla kapattık. BES'te fon büyüklüğünde liderliği yakaladık ve hayat sigortalarında önemli başarılar kaydettik. 2014'te halka açılan şirket 2015 sonunda 2 milyar TL piyasa değerine ulaştı. 2016 yılı için belirlediğimiz yüksek hedeflere de ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.

Meral Eredenk Kurdaş: Halka arzdan bu yana AvivaSA hisse senetleri piyasa geneline nazaran daha yüksek performans gösterdi.

AvivaSA CEO'su Meral Eredenk Kurdaş ise tüm çalışanlarına teşekkür ederek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü: "Biz sadece poliçe satmıyor, insanlara geleceğe güvenle bakmalarını sağlayacak ve onları belirsizlik korkusundan kurtaracak huzur, mutluluk, rahatlık ve güven götürüyoruz. İşimizi yaparken gösterdiğimiz özen bizi Türkiye'nin zirvesine, BES fon büyüklüğünde sektör liderliğine taşıdı. Halka arzın ardından gelen ilk yıl olan 2015'te, Borsa İstanbul'da şirket değerlerinin ortalama yüzde 16 düştüğü bir ortamda, AvivaSA hisseleri, yılı yüzde 26 değer kazanarak kapattı. BIST100 endeksine göre de yüzde 51 daha yüksek performans gösterdik. Acente kuruluş sayısında yüzde 126 büyüme sağlandı. Halihazırda devlet katkısı dahil 9 milyar TL'yi aşkın fon büyüklüğü ve yüzde 19,2 pazar payı ile lider konumda bulunan AvivaSA, 2016 yılında da aynı performansla 2 milyonun üzerinde müşterisine hizmet vermeye devam edecek".

Toplantının teması: "Her şey Aşk'tan"

Antalya Starlight Otel'de düzenlenen toplantı için bu yılın konseptinde, AvivaSA'nın değerleri arasında yer alan "Daha Çok Özen Göster" ilkesine vurgu yapıldı. AvivaSA ekibinin işini aşk ve özenle yapması nedeniyle toplantı "Her şey Aşk'tan" konseptinde düzenlendi. Toplantının tüm detayları dijital ortama da taşınarak katılımcılarla interaktif bir iletişim kuruldu. "Her şey Aşk'tan" mobil uygulamasını akıllı telefonlarına indiren katılımcılar, programı dakika dakika takip edip yarışmalara katılarak sürpriz ödüller kazandı. Başarılı çalışanların da ödüllendirildiği etkinliğin gala gecesinde Grup Suxe sahne aldı.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı