AvivaSA'dan,

AvivaSA'dan, "Müziğin 10 Yılı"

10. yılını kutlayan AvivaSA, Dijital İletişim Projesi'ne, "Müziğin 10 Yılı" ile devam ediyor.

AvivaSA'nın 10.yıl iletişimi kapsamında hayata geçirdiği "Türkiye'nin ve Dünyanın 10 Yılı" video serisinin 2.bölümü olan "Müziğin 10 Yılı" yayınlandı. Can Bonomo ve Mehmet Tez'in röportajlarıyla zenginleşen video, geçen 10 yılda müziğin tanık olduğu gelişmelere ve başarılara yer veriyor. Video, AvivaSA sosyal medya hesaplarından ve ay boyunca BeIN İZTV'den izlenebilecek.

Emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lideri AvivaSA, 10.yıl iletişimi kapsamında, yeni marka konumlandırması "yarın şimdiden güzel" ile ilişkilendirerek başlattığı, dijital ajansı Promoqube ve BeIN İZTV işbirliği ile hayata geçirdiği, "Türkiye'nin ve Dünyanın 10 Yılı" dijital iletişim projesine devam ediyor.

AvivaSA ile "Müziğin 10 yılı"

Can Bonomo ve Mehmet Tez'in röportajlarıyla zenginleşen ve serinin ikinci video çalışması olan "Müziğin 10 Yılı" yayımlandı. Geçen 10 yılda müziğin tanık olduğu gelişmelere ve başarılara yer veren çalışma, AvivaSA sosyal medya hesaplarından ve BeIN İZTV'den izlenebilecek.

Son 10 yılda gerçekleşen güzel olayları konu eden, yazar ve belgesel yapımcısı Bedia Ceylan Güzelce'nin sunumu ve değerli isimlerin röportajlarıyla hazırlanan video serisi, önümüzdeki aylarda Sinema ve Spor konularıyla devam edecek. Proje, "AvivaSA'nın 10 Yılı" ile noktalanacak.

"Müziğin 10 Yılı" videosunu; https://www.youtube.com/watch?v=qNErRhcqeaY linkinden izleyebilirsiniz.

Yeni marka konumlandırması

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA CEO'su Fırat Kuruca, tüm kurumlar için, 5., 10., 25. ve 50. yılların, özellikle motivasyon açısından çok önemli olduğunu belirterek; "Dijitalleşme, müzik, sinema ve spor, tüm insanlık için en önemli ilgi alanları. Biz de 10.yılımızı, ülkemizde ve dünyada gerçekleşen bu alanlardaki başarıları hatırlayarak kutlamak istedik. İzleyenlerin, geçtiğimiz 10 yılda kendilerini iyi hissettiren olayları hatırlayarak, bugün iyi hissedeceklerine, yarına umutla bakacaklarına inanıyorum." dedi.

İlk bölüm "Dijitalleşmenin 10 yılı" idi

Projenin ilkinde; dünyada ve Türkiye'de bilişim ve teknoloji alanındaki gelişmelerin aktarıldığı "dijitalleşme" konusu ele alınmıştı.

AvivaSA hakkında:

Türkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, 31 Ekim 2007 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'nin en güçlü gruplarından Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. ile üç yüz yılı aşan köklü bir geçmişe sahip İngiliz sigorta devi Aviva plc.'nin eşit ortaklık ilkesiyle kurulan AvivaSA'nın hisselerinin yüzde 20'lik bölümü ise "AVISA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AvivaSA, "bireysel emeklilik", "hayat sigortası", ve "ferdi kaza sigortası" alanlarında yenilikçi ürünlerini, benzersiz çoklu dağıtım kanalı yapılanması ile müşterilerine sunmakta; Türkiye'nin en büyük direkt satış kadrosunun yanı sıra, Akbank, OdeaBank ve ABank işbirlikleri bulunan güçlü bankasürans ağı, acenteleri, telesatış kanalı ve Kurumsal Projeler ekibi ile hizmet vermektedir. www.avivasa.com.tr

Caretta İletişim

Y. Ekrem Acar

ekrema@carettailetisim.com

T: 0216 470 93 43 - Dâhili 116

M:0539 782 35 69 - 0532 493 71 13

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı