AvivaSA'dan,

AvivaSA'dan, "Sinemanın 10 Yılı"

10. yılını kutlayan AvivaSA, Dijital İletişim Projesi'ne, "Sinemanın 10 Yılı" ile devam ediyor.

GERİ

AvivaSA'nın 10.yıl iletişimi kapsamında hayata geçirdiği "Türkiye'nin ve Dünyanın 10 Yılı" video serisinin 3.bölümü olan "Sinemanın 10 Yılı" yayımlandı. Özellikle "Leyla ile Mecnun" dizisi ve "İtirazım Var" filmi ile tanıdığımız, oyuncu Serkan Keskin ve sinema yazarı Mehmet Açar'ın röportajlarıyla zenginleşen çalışma; geçen 10 yılda, Türk ve dünya sinemasında tanık olduğumuz gelişmelere ve başarılara yer veriyor. Video, AvivaSA sosyal medya hesaplarından ve BeIN İZTV'den izlenebilecek.

Emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lideri AvivaSA, 10.yıl iletişimi kapsamında, yeni marka konumlandırması "yarın şimdiden güzel" ile ilişkilendirerek başlattığı, dijital ajansı Promoqube ve BeIN İZTV işbirliği ile hayata geçirdiği, "Türkiye'nin ve Dünyanın 10 Yılı" dijital iletişim projesine devam ediyor.

AvivaSA ile "Sinemanın 10 yılı"

Özellikle "Leyla ile Mecnun" dizisi ve "İtirazım Var" filmi ile tanıdığımız, oyuncu Serkan Keskin ve sinema yazarı Mehmet Açar'ın röportajlarıyla zenginleşen ve serinin üçüncü video çalışması olan "Sinemanın 10 Yılı" yayımlandı. Geçen 10 yılda sinemanın tanık olduğu gelişmelere ve başarılara yer veren çalışma, AvivaSA sosyal medya hesaplarından ve BeIN İZTV'den izlenebilecek.

Son 10 yılda gerçekleşen güzel olayları konu eden, yazar ve belgesel yapımcısı Bedia Ceylan Güzelce'nin sunumu ve değerli isimlerin röportajlarıyla hazırlanan video serisinin dördüncüsünde ise, Spor konusu işlenecek. Proje, "AvivaSA'nın 10 Yılı" ile noktalanacak.

Yeni marka konumlandırması

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA CEO'su Fırat Kuruca, dijitalleşme, müzik, sinema ve sporun, tüm insanlık için en önemli ilgi alanları olduğunu belirterek; "AvivaSA olarak biz de, 10.yılımızı, ülkemizde ve dünyada gerçekleşen bu alanlardaki başarıları hatırlayarak, hatırlatarak kutlamak istedik. İzleyenlerin, geçtiğimiz 10 yılda kendilerini iyi hissettiren olayları hatırlayarak, bugün iyi hissedeceklerine, yarına umutla bakacaklarına inanıyorum. Yeni marka konumlandırmamızın mottosunun, 'Yarın şimdiden güzel' olması da bununla ilgili. " dedi.

"Sinemanın 10 Yılı" videosunu; https://www.youtube.com/watch?v=qwlNw50L7lE linkinden izleyebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı