AvivaSA'dan, Sporun 10 Yılı

AvivaSA'dan, Sporun 10 Yılı

10. yılını kutlayan AvivaSA, Dijital İletişim Projesi'ne, "Sporun 10 Yılı" ile devam ediyor.

GERİ

AvivaSA'nın 10.yıl iletişimi kapsamında hayata geçirdiği "Türkiye'nin ve Dünyanın 10 Yılı" video serisinin 4. bölümü olan "Sporun 10 Yılı" yayımlandı. Özellikle, spor yazarı Caner Eler ve serbest dalış rekortmeni ve sualtı hokeyi oyuncusu Şahika Ercümen olmak üzere; birbirinden değerli konukların röportajları ile zenginleşen çalışma, geçen 10 yılda sporda tanık olduğumuz gelişmelere ve başarılara yer veriyor. Yazar ve belgesel yapımcısı Bedia Ceylan Güzelce'nin sunduğu video, AvivaSA sosyal medya hesaplarından ve BeIN İZTV'den izlenebilecek. Dijital iletişim projesi, "AvivaSA'nın 10 Yılı" ile noktalanacak.

Emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lideri AvivaSA, 10. yıl iletişimi kapsamında, yeni marka konumlandırması "Yarın Şimdiden Güzel" ile ilişkilendirerek başlattığı, dijital ajansı Promoqube ve BeIN İZTV işbirliği ile hayata geçirdiği, "Türkiye'nin ve Dünyanın 10 Yılı" dijital iletişim projesine devam ediyor.

AvivaSA ile "Sporun 10 yılı"

Spor yazarı Caner Eler ve serbest dalış rekortmeni ve sualtı hokeyi oyuncusu Şahika Ercümen de dahil olmak üzere; birbirinden değerli konukların röportajları ile zenginleşen ve serinin dördüncü videosu "Sporun 10 Yılı" yayımlandı. Geçen 10 yılda sporda tanık olduğumuz gelişmelere ve başarılara yer veren çalışma, AvivaSA sosyal medya hesaplarından ve BeIN İZTV'den izlenebilecek. Projede daha önce sırasıyla; "dijitalleşme", "müzik" ve "sinema" alanları işlenmişti.

Spor Sadece Futbol Değil; Türkiye'de Geleceğin Şampiyonları Yetişiyor...

Sporun 10 yılı video içeriğinde, futbolun yanı sıra, curlingten, yüzmeye; tenisten, golfe; tekerlekli basketboldan, buz patenine, kayaktan, motor sporlarına kadar birçok branştaki dünya şampiyonluklarımız anımsatılarak, Türkiye'de geleceğin şampiyonlarının yetiştiğine dikkat çekiliyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA CEO'su Fırat Kuruca, dijitalleşme, müzik, sinema ve sporun, tüm insanlık için en önemli ilgi alanları olduğunu belirterek; "AvivaSA olarak biz de, 10. yılımızı, ülkemizde ve dünyada gerçekleşen bu alanlardaki başarıları hatırlatarak kutlamak istedik. İzleyenlerin, geçtiğimiz 10 yılda kendilerini iyi hissettiren olayları hatırlayarak, bugün iyi hissedeceklerine, yarına umutla bakacaklarına inanıyorum. Yeni marka konumlandırmamızın mottosunun, 'Yarın Şimdiden Güzel' olması da bununla ilgili. " dedi.

Son 10 yılda gerçekleşen güzel olayları konu eden, yazar-belgesel yapımcısı Bedia Ceylan Güzelce'nin sunumu ve değerli isimlerin röportajlarıyla hazırlanan dijital iletişim projesi, "AvivaSA'nın 10 Yılı" ile noktalanacak.

"Sporun 10 Yılı" videosunu; https://www.youtube.com/watch?v=DnemFuhyHo4 linkinden izleyebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı