AvivaSA 1. Yaşını Gloria Gaynor İle Kutladı

AvivaSA 1. Yaşını Gloria Gaynor İle Kutladı

Türkiye'nin önde gelen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketi AvivaSA Emeklilik ve Hayat, birinci yılını Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus'ta Gloria Gaynor'ın sahne aldığı özel bir gece ile kutladı.

Faaliyete başladığı ilk günden fon büyüklüğünde sektörün liderlik koltuğuna oturan? AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın birinci yıl kutlaması için 17 Kasım Pazartesi akşamı düzenlenen özel gecede davetliler, Gloria Gaynor'ın büyüleyici sesiyle unutulmaz bir gece geçirdi.

AvivaSA Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kozanoğlu, AvivaSA Genel Müdürü Meral Egemen ve AvivaSA Yönetim Kurulu Başkanvekili Anupam Sahay'ın da yer aldığı geceye 500'den fazla seçkin davetli katıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kozanoğlu davetlilere, "Bir yıl öce AK Emeklilik ile Aviva Hayat ve Emeklilik'in birleşmesiyle kurulan AvivaSA, bir yılda zorlu bir entegrasyon sürecini başarıyla tamamladı. Bu akşam, hem bu başarıyı kutlamak hem de beşinci yılına giren Bireysel Emeklilik Sistemi'nin lider şirketi olmanın gururunu paylaşmak istiyoruz" diye konuştu.

AvivaSA'nın Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus'ta gerçekleşen yıldönümü kutlamasına katılan davetliler arasında AvivaSA Yönetim Kurulu Üyeleri ve Aviva Sigorta Genel Müdürü Ertan Fırat başta olmak üzere Sabancı Holding ve Aviva plc. iştiraklerinden çok sayıda yönetici de yer aldı.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı