Lord Sharman Türkiye'yi ziyaret etti.

Lord Sharman Türkiye'yi ziyaret etti.

Aviva Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Lord Sharman, 18 Haziran 2009 tarihinde Türkiye'yi ziyaret etti. Aviva Avrupa CEO'su Andrea Moneta ile birlikte Türkiye'ye gelen Lord Sharman Aviva'nın iş ortaklarıyla çeşitli temaslarda bulundu. Lord Sharman Türkiye'den ayrılmadan önce ülkenin önde gelen ulusal gazetelerinden Habertürk ile bir röportaj yaptı.

Aviva Yönetim Kurulu Başkanı Lord Sharman, Aviva Avrupa Başkanı Andrea Moneta ile birlikte 18 Haziran 2009 tarihinde Türkiye'yi ziyaret etti. Lord Sharman, Türkiye'de önce Aviva Sigorta'nın üst yönetimi ile bir araya geldi. Aviva Sigorta'nın çalışmalarının değerlendirildiği yemek sonrasında AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ı ziyaret eden Lord Sharman, AvivaSA Genel Müdürü Meral Egemen ve diğer üst düzey yöneticilerle görüştü.

Lord Sharman Türkiye'deki ziyareti kapsamında Aviva Grubu'nun Türkiye'deki ortağı Sabancı Grubu'nun CEO'su Güler Sabancı ile de bir araya geldi. Sabancı Üniversitesi'nde gerçekleşen buluşmada Aviva Grubu ve Sabancı Holding'in Türkiye'deki ortak yatırımı değerlendirildi.

Türkiye ziyaretini, Aviva Sigorta ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat üst yönetimi temsilcileriyle gerçekleştirilen akşam yemeği ile sonlandıran Lord Sharman, yemek öncesinde Habertük gazetesi muhabirinin sorularını yanıtladı. Röportaj 21 Haziran Pazar günü Habertürk gazetesi ekonomi ekinde tam sayfa olarak yayınlandı.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı