AvivaSA ile Bir Ömür

AvivaSA ile Bir Ömür "Sevgililer Günü"

Sevdiğiniz birine verebileceğiniz en anlamlı hediye sizce ne olabilir? Hem kalıcı hem farklı hem de ömür boyu unutamayacağı… Üstelik böylesine değerli olmasına rağmen, fiyatıyla da cebinizi yakmayacak...

Özellikle ekonomilerin yavaşladığı, insanların gelecekleri için kaygı duymaya başladığı dönemlerde belki de en anlamlı hediye, geleceği garanti altına alan, emeklilik dönemini rahat geçirmeyi sağlayan "Bireysel Emeklilik"… Bu hediye, sektörün lider şirketi AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın, toplumun her kesiminden, her yaştan kişiler için uygun emeklilik planları, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde, sevdiğiniz kişiye verebileceğiniz en anlamlı hediye olacak. AvivaSA'yla "Sevgililer Günü" bir ömür boyu sürecek.

Sevdiklerinizin yarınlarını güvence altına alarak farklı ve kalıcı bir hediye alternatifi yaratan AvivaSA'nın bireysel emeklilik planları, sevdiğiniz kişiye yeni bir hayat sunuyor. Siz de, sevdiklerinizin yaşam standardını emeklilik döneminde de sürdürmelerini sağlayarak, "unutulmaz" olmak istemez misiniz?

AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın 78 TL'den başlayan katkı payları ile sunduğu bireysel emeklilik planlarına ve tüm avantajlarına 444 11 11 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı