AvivaSA İle

AvivaSA İle "Gelecek Elinizde"

AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın "Gelecek Elinizde" paketini seçenler, Yenileme Garantili Hayat Sigortası ürünüyle emeklilik günlerinden önce karşılaşabilecekleri kötü sürprizlere karşı korunuyor. Konuyla ilgili olarak sistemi daha rahat anlatabilmek amacıyla internet üzerinde oluşturulan ve hayata dair risklerin yer aldığı interaktif oyuna katılanları ise sürpriz hediyeler bekliyor.

Emeklilik günlerinde maddi sıkıntıdan uzak, huzurlu bir yaşam sağlayan bireysel emeklilik sisteminin Türkiye'de önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın Gelecek Elinizde paketi, Yenileme Garantili Hayat Sigortası ürünüyle gelecek planları yapan herkesin, karşı karşıya kaldıkları finansal riskleri hasarsız bir şekilde atlatmalarını sağlıyor.

Geleceğinizi planlarken hem eğlenin hem de kazanın

Konunun, hayatın içinden gerçek risklerle anlatılması amacıyla internet üzerinde "Gelecek Elinizde" adında çok eğlenceli bir de interaktif oyun hazırlandı. "Gelecek Elinizde" oyunu, emekliliğini planlayan kişilerin yaşı, cinsiyeti ve başlangıçta emekliliği için kenara ne kadar para ayırdığına ilişkin bilgilerinin toplanması ile başlıyor ve "start"a basıldığı anda çizgi kahramanlar çeşitli engellerden kaçarak emekli olmaya çalışıyor.

http://www.avivasa.com.tr/game/form.asp adresinden girilebilen oyun, AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın, emekli olana dek kişilerin yaşayacağı olası riskleri, esprili bir şekilde işliyor ve iyi bir emeklilik için yapılması gereken yatırımları anlatıyor. Internet üzerinden oyunu oynayan herkes "Gelecek Elinizde" paketi hakkında detaylı bilgi sahibi olup birikimlerini korumanın yollarını öğrenirken 30 Ocak 2009 tarihine kadar oyunu oynayan ilk 100 kişiyi sürpriz hediyeler bekliyor.

Sizi ve sevdiklerinizi koruyor

AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın "Gelecek Elinizde" paketi, emeklilik dönemi için birikim yaparken, Yenileme Garantili Hayat Sigortası ürünü ile de emekli olmadan önce yaşanabilecek risklere karşı yatırımcıları ve sevdiklerini güvence altına alıyor. Emekli olmadan önce istenmeyen bir durumla karşılaşılması durumunda devreye giren Yenileme Garantili Hayat Sigortası'ndaki teminat miktarı, yatırımcının bireysel emeklilik sisteminde bulunan fon miktarındaki artışa paralel olarak her yıl düşüyor. Yani risk azaldıkça, ödenen prim de azalıyor. Bütün bu güvencelere ek olarak Medline Acil Sağlık Hizmeti Desteği de ücretsiz olarak veriliyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı