AvivaSA işe almak için 350 kişi arıyor

AvivaSA işe almak için 350 kişi arıyor

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, Sabancı Holding'in yerel gücü ve Aviva plc'nin uluslararası deneyiminin yanına, bu güçlü ortaklıkta yer alarak iş hayatına sağlam bir adım atmak isteyen genç yeteneklerin dinamizmini eklemek istiyor

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği'nin verilerine göre 2010 yılında bin 205 çalışan ile sektörde en fazla istihdam yaratan şirket olan AvivaSA, 2011 yılı sonuna kadar toplam 350 kişiyi daha satış kadroları için işe alacak.

İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, İzmit, Eskişehir, Muğla ve Marmaris'te direkt satış ve banka sigortacılığı satış kanallarına, finansal danışman ve şubeler sigorta yöneticisi pozisyonlarına alınacak 350 kişiye, yeni iş alanı açılmış olacak.

AvivaSA, işe alacağı adaylarda takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, iletişim becerileri gelişmiş ve kurum kültürü ile uyum özelliklerine sahip olmaları şartı arıyor. Bu şartlara sahip olan adaylar temel yetkinlikler konusunda yapılacak bir mülakata alınacak. Satış kadroları için bireysel emeklilik mevzuatı çerçevesinde uygun meslek yüksek okulu bölümlerinden mezun ya da lisans mezunu, araştırmacı, ikna ve iletişim becerileri yüksek, satış alanında kariyer hedefleyen, kişisel motivasyonu yüksek, müşteri duyarlılığına sahip, empati yeteneği gelişmiş, sürekli gelişime inanan, etik ve profesyonel tutuma sahip adaylar tercih edilecek.

Takım çalışmasına yatkın ve kişisel gelişimine önem veren adaylar www.kariyer.net üzerinden başvuruda bulunabilir.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı