AvivaSA 2013 hedeflerini açıkladı

AvivaSA 2013 hedeflerini açıkladı

AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın satış kanalları ve yönetim kadrosundan oluşan yaklaşık 1.200 kişilik ekibi, 15-17 Şubat 2013 tarihleri arasında Antalya'da Susesi Luxury Resort Otel'de düzenlenen "2013 Vizyon Toplantısı"nda bir araya geldi.

AvivaSA CEO'su Meral Eredenk, toplantıda yaptığı konuşmada Bireysel Emeklilik Sistemi'nde yapılan düzenlemelerin bir devrim niteliği taşıdığına dikkat çekerek çalışanlarına "kârlılık içinde büyüme ve liderlik" hedefi verdi.
Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat'ın 2012 yılını değerlendirmek ve 2013 hedeflerini paylaşmak amacıyla düzenlediği toplantıya, Türkiye'nin dört bir yanından AvivaSA çalışanları, acenteleri ve AvivaSA'nın önde gelen iş ortakları katıldı. 
Bireysel Emeklilik Sistemi'nin yeni dönemi nedeniyle "Yeni Yayın Dönemi" konseptiyle hazırlanan organizasyona Sabancı Holding Perakende ve Sigortacılık Grup Başkanı ve AvivaSA Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer, AvivaSA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı David Angulo Rubio, AvivaSA Yönetim Kurulu Üyesi Adam J. Uszpolewicz, Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, Akbank Stratejiden ve Bankasüranstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tunç Akyurt, Ak Portföy Genel Müdürü Alp Keler, AvivaSA Emeklilik ve Hayat CEO'su Meral Eredenk ile AvivaSA genel müdür yardımcıları hazır bulundu. 
Etkinliklere ünlü tiyatro sanatçısı Ali Poyrazoğlu ile AKUT kurucu üyesi ve başkanı, profesyonel sporcu Nasuh Mahruki de katıldı. Poyrazoğlu; direkt satış, bankadan satış ve kurumsal projeler kanallarına "özel yaşamda ve iş yaşamında fark yaratmak ve başarıyı yakalamak" üzerine bir seminer verirken, Mahruki de acenteler kanalına "liderlik, takım çalışması, kişisel gelişim, hedef odaklılık ve risk yönetimi" gibi konularda bir motivasyon konuşması yaptı. 
Sabancı Holding Perakende ve Sigortacılık Grup Başkanı ve AvivaSA Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer, yaptığı konuşmada; "BES, son 5 yıl içinde 4 kat büyüyerek önemli bir gelişme gösterdi ve 2012 yılında da Türkiye'nin en hızlı büyüyen sektörü oldu. Hayat sigortaları sektörü de büyümeye, gelişmeye devam ediyor. Biz de Sabancı Grubu ve Aviva sinerjisinden güç alarak hızlı gelişim gösteren sektörümüzde de güçlü ve kârlılık içinde büyümeye devam ediyoruz. BES'teki düzenlemeler bir devrimdir, AvivaSA'nın vizyonu da liderliktir. Bu vizyonda fark yaratacak siz çalışanlarımıza güvenimiz tamdır" şeklinde konuştu. 
AvivaSA Yönetim Kurulu Üyesi Adam J. Uszpolewicz ise yaptığı konuşmada AvivaSA'nın Aviva Grubu içinde en iyi yönetilen şirketlerden biri olduğuna dikkat çekerek "Bireysel emeklilik ve sigorta sektörünün Türkiye'deki yapısını ve büyümesini hayranlıkla takip ediyoruz. Ocak ayında yapılan yeni düzenlemeler, hem sektör hem de sektör çalışanları için bir fırsattır. Bu fırsatı iyi kullanarak yeniden liderliğe yerleşeceğiz" dedi. 
AvivaSA CEO'su Meral Eredenk ise şirketin 2012 yılını başarılı sonuçlarla bitirmesinde emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında; "2012 bizim açımızdan son derece verimli bir yıldı. Şirket olarak hem hayat sigortalarında hem de BES'te önemli büyümeler kaydettik. En çok gelecek vaat eden ülkenin, en çok gelecek vaat eden sektöründeyiz. Müşterilerin çıkış oranlarında Türkiye ortalamasının altında, çalışan memnuniyetinde Avrupa ortalamasının üzerindeyiz. Sistemdeki düzenlemeler devrim niteliğindedir. Bundan sonra bizim için önemli olan mevcut müşterilerimize çok daha iyi hizmet vererek yeni müşterilerimizin de katılımıyla 2013 yılını liderlikle ve kârlılık içinde büyümeyle bitirmektir. Önümüzdeki dönem AvivaSA'nın ürün ve hizmette birçok yeniliği hem çalışanları hem de müşterileri için sunacağı bir yıl olacak" dedi. 
Alanlarında başarılı çalışanların ödüllendirildiği Satış Vizyon Toplantısı'nın gala gecesinde ise pop müziğin ünlü ismi Murat Dalkılıç sahne aldı.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı