AvivaSA'dan KOBİ'lere Danışmanlık Hizmet Paketi

AvivaSA'dan KOBİ'lere Danışmanlık Hizmet Paketi

AvivaSA'nın Akbank şubeleri aracılığıyla sunduğu KOBİ BES Planı ile bireysel emekliliğe geçen KOBİ'ler, Interpartner Assistance (IPA) tarafından sunulan mali ve hukuki danışmanlık hizmetlerinin yanısıra dış ticaret ve insan kaynakları danışmanlığı hizmetlerinden ve fuar bilgi hattından 1 yıl süreyle ücretsiz olarak yararlanıyor.

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA Emeklilik ve Hayat, değişen Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ile birlikte hizmetlerini artırıyor. Yeni dönemde BES hem bireysel hem de kurumsal katılımcılar için önemli avantajlar içeriyor. AvivaSA da bir yandan, zorlu iş dünyasında yer alan KOBİ sahiplerinin geleceklerini güvence altına alırken, bugünlerini zenginleştirecek bir yenilik sunmaya başladı. AvivaSA ile bireysel emeklilik hesabı açtıran KOBİ'ler, Interpartner Assistance (IPA) tarafından sunulan kapsamlı danışmanlık hizmet paketinden bir yıl süreyle ücretsiz olarak yararlanabiliyor. 
AvivaSA "KOBİ BES Planı" kapsamında sunulan hizmetler şöyle: 
İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmeti çerçevesinde KOBİ'lerin çalışanlarının motivasyonlarının yükseltilmesi için yapılması gerekenler aktarılırken; eğitim ve seminerler için bilgilendirme, maaş bordrosunun hazırlanması, ihbar ve kıdem tazminatının hesaplanması, izin hakları ve günleri, SSK primleri ve iş kanunu kapsamına giren her türlü konuda bilgi veriliyor. 
Mali Danışmanlık Hizmeti kapsamında KOBİ'lerin vergi kanunu, mevzuat bilgisi, beyanname düzenlenmesi, işletme defterinin tutulması, şirket kuruluşları esnasında uygulanacak prosedürler, devir işlemleri ve vergi dairesine dilekçe yazımı gibi işyerinde yürüttükleri tüm mali konularla ilgili bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti sunuluyor. 
Hukuki Danışmanlık Hizmeti KOBİ'lerin hukuki bir konuyla ilgili talebi üzerine IPA tarafından alanında uzman bir hukuk danışmanıyla görüşme yapması ve hukuki danışmanlık hizmeti alması sağlanıyor. 
Dış Ticaret Danışmanlık Hizmeti kapsamında KOBİ'lere; ithalat ve ihracat süreçleri, ithalatı yasaklı ürünler veya kullanılan mal grupları hakkında bilgilendirme yapılıyor. 
KOBİ'ler ayrıca, Fuar Bilgi Hattı ile yurtiçi ve yurtdışında faaliyet alanlarıyla ilgili olarak sektörel fuar, kongre ve organizasyonların tarihlerini öğrenebiliyor. 
AvivaSA KOBİ Danışmanlık Hizmet Paketi'nin sağladığı avantajlardan bir yıl süreyle ücretsiz olarak yararlanmak isteyen KOBİ'lerin yılsonuna kadar Akbank şubelerinden KOBİ BES Planı bireysel emeklilik hesabı açtırması veya mevcut planlarına ek olarak bu planı almaları yeterli oluyor.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Sabancı
Yukarı